Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Akwarystyczne pogaduszki => Wątek zaczęty przez: Ziomal Kamil Kwiecień 21, 2006, 09:20:47



Tytuł: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Ziomal Kamil Kwiecień 21, 2006, 09:20:47
ELO
Sebastian, napisz coś o swoim akwa z paletkami, jest ono naprawdę ładne ;)
Szczegółowo... O rybach, roślinach (nie pomijaj sprzątaczek !!! ;)), wodzie i wyposażeniu...


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Sebastian Kwiecień 21, 2006, 18:16:16
Już wkótce umieszcze wszystkie informacje na ten temat, bedzie to w dwóch częściach obsada i roslinność oraz wyposażenie, nawożenie itp. Nie da się tego zrobić na szybkiego, muszę zrobić trochę foto i jakoś składnie to opisać. Część techniczna chyba bedzie dziś cała reszta może w weekend.


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Ziomal Kamil Kwiecień 21, 2006, 21:13:06
Oki, czekamy  ;)


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Ziomal Kamil Kwiecień 22, 2006, 20:08:34
Nom, streszczaj się  >:(
Strasznie jestem ciekawy co ty tam masz...  :D


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Sebastian Kwiecień 22, 2006, 20:32:19
Jesli bedzie dzisiaj to w późnych godzinach, teraz wymieniam wode w akwarium a później musze zrobić zestawienie roslin. Jesli jesteś aż tak ciekawy to mogę ci powiedzieć że w akwa jest 10 paletek, 3 gurami, kilka zbrojników, otosków, kirysków i krewetek amano.


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Ziomal Kamil Kwiecień 23, 2006, 09:34:27
Trzymasz paletki z gurami?


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: thomas41 Kwiecień 23, 2006, 13:58:32
Jak tak napisał to chyba tak


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: bakuMGK Kwiecień 23, 2006, 15:19:14
Trzymasz paletki z gurami?

a widzisz jakies przeciwwskazania ??? to jest jakis problem wg ciebie ??? podziel sie z nami swoimi spostrzezeniami :)


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Ziomal Kamil Kwiecień 23, 2006, 18:43:47
Ja myślałem, że paletki to wogule takie ryby, które mogą tylko same ze sobą żyć w akwarium w statdach. Myślałem, że gurammi przeszkadzało by jakoś paletkom.. Z tego co słyszałem od kumpli-srednich akwarystów to paletki to trudne w chodowli ryby i kłopotliwe. Moim mażeniem jest hodowanie paletek w akwarium z dużą ilością roślin... Dajcie może jakieś linki o paletkach...


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Ziomal Kamil Maj 05, 2006, 15:33:14
Już wkótce umieszcze wszystkie informacje na ten temat, bedzie to w dwóch częściach obsada i roslinność oraz wyposażenie, nawożenie itp. Nie da się tego zrobić na szybkiego, muszę zrobić trochę foto i jakoś składnie to opisać. Część techniczna chyba bedzie dziś cała reszta może w weekend.
Cos Sebek chyba zapomniał o tym wątku  ;)


Tytuł: Odp: Akwarium Sebastiana z Paletkami
Wiadomość wysłana przez: Sebastian Maj 05, 2006, 18:32:45
Nic sie nie bój, ręka na pulsie  ;D. Ryby i obsade przedstawiłem w poniższym wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,1270.30.html
Sprawy techniczne są już prawie skończone, czekają jeszcze na odpowiedni dział. Wstępnie moge je umieścić w Sprzęt, technika akwarystyczna.