|
Tytuł: Karpieńce i ich miłośnicy Poszukiwani !!! Wiadomość wysłana przez: fawqlec Kwiecień 13, 2006, 21:20:48 Witam wszystkich czytających. Wraz z bratem zaraziliśmy się pasją do ryb karpieńcowatych. Niestety w naszym kraju te rybcie są raczej słabo dostępne poza kilkoma gatunkami. Szukamy nowych gatunków. Jest może ktoś kto ma te rybcie ??
Posiadamu Szczupieńczyki pręgowane i odmiana złota, Proporczykowce gardnera i z kap lopez oraz shelli. Poszukujemy proporczykowca błękitnego. Znacie może kogoś kto się zajmuje chodowlą karpieńców ??[/b] Tytuł: Odp: Karpieńce i ich miłośnicy Poszukiwani !!! Wiadomość wysłana przez: delTORO Maj 11, 2006, 11:01:32 Trochę późno ale odświeżę temat.
Zajrzyj na stronkę Jacka http://www.pmail.pl/~hobby/jacek/ Posiada kilka gatunków delTORO Tytuł: Odp: Karpieńce i ich miłośnicy Poszukiwani !!! Wiadomość wysłana przez: fawqlec Maj 11, 2006, 20:08:25 Wielkie dzięki już myślałem że nie ma takich ludzi w naszym kraju ;D
Tytuł: Odp: Karpieńce i ich miłośnicy Poszukiwani !!! Wiadomość wysłana przez: delTORO Maj 12, 2006, 06:27:39 A zaglądałeś na stronę PKK?
http://groups.yahoo.com/group/grupaPKK/ aby się zarejestrować musisz mieć maila na Yahoo, darmowego Można poczytać wcześniejsze posty, jest dużo informacji Prop.błękitnego właśnie 2-tyg temu zalałem i mam 9 szt. narybku :). Podrosną to "idą na wojnę" z gardnerami w 112L :) Mam nadzieje że będą się tolerować. delTORO Tytuł: Odp: Karpieńce i ich miłośnicy Poszukiwani !!! Wiadomość wysłana przez: fawqlec Maj 13, 2006, 23:05:35 Brat miał pare lat temu gardnera, shelli i błękitnego w jednym akwa pływało tam też kilka australe i bivitatum i żyły w zgodzie do momentu aż się gardnery właśnie rozpanoszyły i zniknęły australe i bivitatum ale reszta żyła w umiarkowanej zgodzie jak na karpieńce przystało ;D dodam że akwa braciszka to 320L
Tytuł: Odp: Karpieńce i ich miłośnicy Poszukiwani !!! Wiadomość wysłana przez: delTORO Maj 15, 2006, 06:28:04 Więc zostały tylko Fundulopanchax czyli największe zadziory :) Ja właśnie za jakis czas chcę wpuścić jeszcze bitaeniatum do akwa, mam dosyć gęsto zarośnięte więc chyba będzie ok,a jeżeli nie to gardnery pójdą "zimować" do torfu na jakis czas :). Słyszałem że gardnery muszą być wpuszczone młode wtedy tak nie rządzą w akwa.
delTORO |