|
Tytuł: Co z oswietleniem? Wiadomość wysłana przez: Robin Marzec 01, 2006, 10:50:10 Mam pokrywe kupna duolux 80 2x18 i mam akwarium 112l duzo roslin wiem ze powinienem miec min 60W ale w mojej pokrywie sa tylko 2 wejscia na swietlowki,bo nie ma swietlowek po 30W=59cm jedna,i co proponujecie zebym zrobil :niewiem:
Tytuł: Co z oswietleniem? Wiadomość wysłana przez: MARCIN141115 Marzec 01, 2006, 15:59:52 przerobil ja na wiecej swietlowek
Tytuł: Co z oswietleniem? Wiadomość wysłana przez: Robin Marzec 01, 2006, 16:53:44 a wiesz moze jak co mam kupic
Tytuł: Co z oswietleniem? Wiadomość wysłana przez: MARCIN141115 Marzec 01, 2006, 18:52:20 a szukales w dziale "zrub to sam"
poszukaj troche to moze znajdziesz a jak nie to sie pomysli i cos ci pomoge Tytuł: Co z oswietleniem? Wiadomość wysłana przez: Robin Marzec 01, 2006, 20:25:20 szukalem i nie ma
Tytuł: Co z oswietleniem? Wiadomość wysłana przez: MARCIN141115 Marzec 01, 2006, 20:42:34 http://www.akwarystyka.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26169 tu masz link ale do pokrywy 60x30 ale mozesz sie odwzorowac na niej
a tu http://www.holenderskie.pl/art.php?go=53 jak zrobic latwo dlawik to chba wsio jak cos to pytaj wejdz tez tu :arrow: http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=524 |