Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Sprzęt, technika akwarystyczna => Wątek zaczęty przez: Robin Marzec 01, 2006, 10:50:10



Tytuł: Co z oswietleniem?
Wiadomość wysłana przez: Robin Marzec 01, 2006, 10:50:10
Mam pokrywe kupna duolux 80 2x18 i mam akwarium 112l duzo roslin wiem ze powinienem miec min 60W ale w mojej pokrywie sa tylko 2 wejscia na swietlowki,bo nie ma swietlowek po 30W=59cm jedna,i co proponujecie zebym zrobil :niewiem:


Tytuł: Co z oswietleniem?
Wiadomość wysłana przez: MARCIN141115 Marzec 01, 2006, 15:59:52
przerobil ja na   wiecej swietlowek


Tytuł: Co z oswietleniem?
Wiadomość wysłana przez: Robin Marzec 01, 2006, 16:53:44
a wiesz moze jak co mam kupic


Tytuł: Co z oswietleniem?
Wiadomość wysłana przez: MARCIN141115 Marzec 01, 2006, 18:52:20
a szukales w dziale "zrub to sam"
poszukaj troche to moze znajdziesz
a jak nie to sie pomysli i cos ci pomoge


Tytuł: Co z oswietleniem?
Wiadomość wysłana przez: Robin Marzec 01, 2006, 20:25:20
szukalem i nie ma


Tytuł: Co z oswietleniem?
Wiadomość wysłana przez: MARCIN141115 Marzec 01, 2006, 20:42:34
http://www.akwarystyka.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26169  tu masz link ale do pokrywy 60x30 ale mozesz sie odwzorowac na niej

 a tu http://www.holenderskie.pl/art.php?go=53 jak zrobic latwo dlawik to chba wsio
jak cos to pytaj


wejdz tez tu :arrow: http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=524