Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Tanganika wiki => Wątek zaczęty przez: neonex Luty 02, 2004, 22:02:34



Tytuł: następcy księżniczek
Wiadomość wysłana przez: neonex Luty 02, 2004, 22:02:34
Jeszcze przez 2 dni będe miał księzniczki z Burundi,
rozmnażałem je przez 1,5.
teraz przyszła kolei na coś innego>
CZy ktoś ma jakieś propozycje???
Sam nie wiem co teraz wpóścić do 80 litrowego akwarium>
Może ktoś mam jakieś propozycje?????????????


Tytuł: następcy księżniczek
Wiadomość wysłana przez: Przemek Luty 03, 2004, 09:24:31
Proponuję muszlowce !

ps rozumiem, że 1,5 znaczy roku?


Tytuł: księzniczki
Wiadomość wysłana przez: neonex Luty 03, 2004, 11:17:22
pewnie że roku! A dokładniej jakie  te muszlowce?????


Tytuł: następcy księżniczek
Wiadomość wysłana przez: Harpia Luty 07, 2004, 02:20:40
polecam multifasciatusy. MIałąm je trzymac ale na moim terenie niemozliwe jest dostanie tychże rybek. Bardzo ubolewam bo sa przepięknymi i wdzięcznymi rybciami.


Tytuł: następcy księżniczek
Wiadomość wysłana przez: Przemek Luty 07, 2004, 02:36:29
Poszukaj info o rodzaju neolamprologus.
Muszlowców jest kilka gatunków.