|
Tytuł: następcy księżniczek Wiadomość wysłana przez: neonex Luty 02, 2004, 22:02:34 Jeszcze przez 2 dni będe miał księzniczki z Burundi,
rozmnażałem je przez 1,5. teraz przyszła kolei na coś innego> CZy ktoś ma jakieś propozycje??? Sam nie wiem co teraz wpóścić do 80 litrowego akwarium> Może ktoś mam jakieś propozycje????????????? Tytuł: następcy księżniczek Wiadomość wysłana przez: Przemek Luty 03, 2004, 09:24:31 Proponuję muszlowce !
ps rozumiem, że 1,5 znaczy roku? Tytuł: księzniczki Wiadomość wysłana przez: neonex Luty 03, 2004, 11:17:22 pewnie że roku! A dokładniej jakie te muszlowce?????
Tytuł: następcy księżniczek Wiadomość wysłana przez: Harpia Luty 07, 2004, 02:20:40 polecam multifasciatusy. MIałąm je trzymac ale na moim terenie niemozliwe jest dostanie tychże rybek. Bardzo ubolewam bo sa przepięknymi i wdzięcznymi rybciami.
Tytuł: następcy księżniczek Wiadomość wysłana przez: Przemek Luty 07, 2004, 02:36:29 Poszukaj info o rodzaju neolamprologus.
Muszlowców jest kilka gatunków. |