|
Tytuł: tanga 112l - oswietlenia Wiadomość wysłana przez: forest Listopad 30, 2005, 16:09:34 Co myslicie o takiej kombinacji ???:
Sylvania Aquastar 18W + Phillips Aquarelle 18W Nie zadużo troszke tego światła jak do tangi w 112l z księzniczkami ???? Tytuł: tanga 112l - oswietlenia Wiadomość wysłana przez: Przemek Listopad 30, 2005, 21:03:45 Wg mnie może być troszeczkę za dużo, tzn. może być sporo glonów (pH >7, twardość wody), chyba, że glony nie przeszkadzają.
|