Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Choroby => W±tek zaczęty przez: Asia Listopad 09, 2005, 22:18:47



Tytuł: leczenie gruĽlicy
Wiadomo¶ć wysłana przez: Asia Listopad 09, 2005, 22:18:47
Czy kto¶ próbował leczyć mykobakteriozę i ewentualnie z jakim skutkiem?


Tytuł: leczenie gruĽlicy
Wiadomo¶ć wysłana przez: kafarski Listopad 09, 2005, 22:24:51
jest to choroba nieuleczalna. trzeba uważać przy tym zeby samemu sie nie zarazić - myc ręce ,uważać żeby sie nie skaleczyć o cos w akwa a najlepiej po stwierdzeniu na 100% ze to gruĽlica jak najszybciej rybkę u¶pić.