|
Tytuł: 15 Watt Wiadomość wysłana przez: Radek-26 Październik 07, 2005, 11:54:19 Witam !
Czy 15 watt do 50 litrowego akwarium to malo ? wysokosc akwarium 30 cm. Tytuł: 15 Watt Wiadomość wysłana przez: mdramski Październik 07, 2005, 12:10:06 Raczej za mało - zajrzyj sobie tutaj: http://akwarium.prx.pl/port/modules/zalozenie/
Tytuł: 15 Watt Wiadomość wysłana przez: Sebastian Październik 07, 2005, 16:54:09 Mało, mało. Takiej mocy oświetlenie będę zakładał do 25 l zbiornika, do 50 l to tak chociaż z ~25W np 2x14W (2x15W) lub 3x8W - nie wiem jaka długość akwarium. Dla mało wymagających roślin powinno wystarczyć.
Tytuł: 15 Watt Wiadomość wysłana przez: mdramski Październik 07, 2005, 17:11:53 Kurcze - to jest pytanie o oświetlenie ? W sumie niby racja, bo kolega mówi o wysokości. Ale wstyd :oops: Myślałem, że o grzałkę chodzi :oops:
Tytuł: 15 Watt Wiadomość wysłana przez: Sebastian Październik 07, 2005, 17:18:54 Cytuj Myślałem, że o grzałkę chodzi Ja teraz nie jestem pewny czy to o oswietlenie chodzi :wink: . Tak to jest jak autor nie sprecyzuje swojego pytania. Tytuł: 15 Watt Wiadomość wysłana przez: Radek-26 Październik 07, 2005, 21:03:08 sorry juz sie poprawiam, tak chodzi mi o oswietlenie
i dziekuje za odpowiedzi :D |