|
Tytuł: SERA COSTAPUR i filtr Wiadomość wysłana przez: FLEXlm Wrzesień 11, 2005, 11:41:01 Moje rybki dostały ospy i lecze je costapurem, na ulotce piszą żeby wyłaczać filtr węglowy, a czy zwykły gabkowy może chodzić?
I jeszcze jedno, po jakim czasie można spodziewać się efektów kuracji, i czy po jej zakończeniu konieczna jest wymiana wody ? Pierwszy raz to robie, dlatego pytam. Używaj opcji "Zmień" (w prawym górnym rogu ) do edycji swoich postów. Zmieniony przez Sebastian dnia Nie 11 Wrz 2005 14:45 Tytuł: SERA COSTAPUR i filtr Wiadomość wysłana przez: jacek Wrzesień 11, 2005, 11:49:24 nie gąbkowy może chodzić, a powinny się wykurować według mnie pzrez 3- 4 dni. po powinno się wyminić 50% lub filtrować przez węgiel aktywny.
|