Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Oczko wodne => Wątek zaczęty przez: Przemek Wrzesień 04, 2005, 22:07:14



Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Przemek Wrzesień 04, 2005, 22:07:14
Pochwalę się oczkiem mojej siostry:

(http://akwarium.prx.pl/port/modules/xoopsgallery/cache/albums/album01/oczko1.sized.jpg)
(http://akwarium.prx.pl/port/modules/xoopsgallery/cache/albums/album01/oczko3.sized.jpg)
(http://akwarium.prx.pl/port/modules/xoopsgallery/cache/albums/album01/zaba1.sized.jpg)
(http://akwarium.prx.pl/port/modules/xoopsgallery/cache/albums/album01/zaba.sized.jpg)

Oczywiście żaba jest najlepsza - oswojona, daje się nawet głaskać :)


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Harpia Wrzesień 04, 2005, 23:05:57
Moje zlikwidowałam :(
Pies wskoczył i zeszło ponad tysiąc litrów :(


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: atusia Wrzesień 05, 2005, 17:34:03
Bardzo fajne oczko  :P Żabcia superowa  :P


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: sir Michael Październik 12, 2005, 16:13:00
Cytat: Harpia
Moje zlikwidowałam :(
Pies wskoczył i zeszło ponad tysiąc litrów :(


:( zdarza się.

Przemek - oczko ładne, tylko radziłbym kontrolować te pałki/irysy/czy co to tam jest, potrafią się nieźle rozrosnąć.
Żaba również :) wiosną kupiłem sobie 2 takie do oczka - tydzień pobyły w akwaterrarium z częścią lądową i wodną, potem je wypuściłem do oczka. Oczko to taka raczej przenośnia, bo to po prostu dół w ziemi z wodą :wink:, obrośnięty pałkami, irysami i innymi chwostami.
Mam nadzieję że na wiosnę będą młode - jak je miałem to jeszcze nie umiałem płci rozpoznawać :(


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Przemek Październik 12, 2005, 22:05:20
To właściwie oczko siostry :)
Żaba się raczej nie rozmnoży bo jest jedna, chyba, że druga się przypałęta. Tej nikt nie kupował sama przyszła nie wiadomo skąd :)


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: A-smi Październik 13, 2005, 07:10:05
Tez myslalem nad oczkiem na dzialce. Ale jakos zona nie chce sie wziasc na kopanie dolka   :good!:  :mrgreen: .


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Tramal Październik 19, 2005, 12:11:42
ja tam dołek już mam tylko brak funduszy na jego zagospodrowanie :) kto wie moze wiosną ? ;)


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Raffy Październik 19, 2005, 13:19:35
Oczko fajne, ale żaba jest właśnie najlepsza :D to moim marzeniem jest mieć taką oswojoną żabę w domu ;)


Tytuł: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Tomek69 Luty 07, 2006, 20:20:09
Ja z moim bratem na wiosne wystawiamy wannę z żółwiami  8).Żółwie tak pływają to końca lata mają wysepkę roślinki można to nazwać takim sanatorium, bo resztę roku pływają w akwarium.  :D


Tytuł: Odp: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Bary Maj 05, 2007, 20:33:24
Witam
a ja pochwale sie moim oczkiem, ale nie wiem jak wstawic zdjęcie.

Tak mi przyszło co tu napisac o oczku wodnym.
W zeszłym roku zbudowałem oczko wodne i kupiłem sobie kwiatek Lobelie cardinalis.
Niestety kwiatek jest delikatny - złamała sie przy samej ziemii i juz myślałem że doniczka do śmieci a tutaj przez zime patrzą a ona kiełkuje. Tym sposobem mam zupełnie nowy własny kwiatek wychodowany od podstaw.

pozdrawim


Tytuł: Odp: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: Patryk.ruda Maj 05, 2007, 21:06:32
fajne oczko i rzeczywiście żaba jest tu najlepsza. :D


Tytuł: Odp: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: rysio Maj 05, 2007, 21:13:01
Witam
a ja pochwale sie moim oczkiem, ale nie wiem jak wstawic zdjęcie.
www.fotosik.pl wrzuć tam zdjęcie i podaj nam link do stronki  O0


Tytuł: Odp: Moje fotki oczka wodnego
Wiadomość wysłana przez: mihco Maj 05, 2007, 22:32:04
Oczko śliczne, ja też myśle o oczku, a to jest drogie w utrzymaniu?? Żabka boska :) :) sama bym taką chciała mieć :) :)