Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Choroby => Wątek zaczęty przez: Teo Sierpień 01, 2005, 11:27:07



Tytuł: Krzywy danio
Wiadomość wysłana przez: Teo Sierpień 01, 2005, 11:27:07
Mój danio pręgowany ostatnio zaczął pływac jakoś tak ukośnie :? . Czy to groźne :?:


Tytuł: Krzywy danio
Wiadomość wysłana przez: Komandos Sierpień 01, 2005, 18:15:08
moje danio też to miały jest to kilka tematów niżej "Przymulone Danio"
Wszystkie zdechły tylko młode zostały.
Sprawdź czy one nie mają puchliny wodnej bo u moich ryb towarzyszył garb i właśnie odstające łuski na brzuchu


Tytuł: Krzywy danio
Wiadomość wysłana przez: Teo Sierpień 01, 2005, 23:32:49
Jeden samiec też był zgarbiony ale już mu przeszło teraz samica ukośnie pływa. Podobne objawy ale nie występują razem


Tytuł: Krzywy danio
Wiadomość wysłana przez: @rti Sierpień 03, 2005, 01:28:04
zgarbiony..... moment..... Komandos a nie jest to czasem przyczyna chowu wsobnego?


Tytuł: Krzywy danio
Wiadomość wysłana przez: Komandos Sierpień 03, 2005, 12:41:45
chowu wsobnego?? A co to jest :?:

Mi to sie wydaje że to poprostu już te danio ze starości padają. Moje jak to miały to były już Wielkie i miały za sobą kilka tarł, a przecież danio dożywa 1,5 roku czyli bardzo mało. Zanim wejdzie do sprzedaży to ma ok 1 roku, czyli w swoim akwarium te rybki można potrzymać pare miesięcy.

Chociaż sprzedawca muwił mi ze to może występować po tarle danio po czym właśnie zdychają.


Tytuł: Krzywy danio
Wiadomość wysłana przez: Teo Sierpień 07, 2005, 14:26:44
Z tymi danio naprawdę coś się dzieje dziśaj zauważyłem że jeden leży na dnie gdy prubowałem go wyciągnąc, bo myślałem że zdechł  dziwnie ożył :?