|
Tytuł: 120 litrów - oświetlenie Wiadomość wysłana przez: Piranha Sierpień 06, 2014, 12:22:20 Mój zbiornik to 120 litrów, oświetlenie 2 świetlówki flora glo + aqua glo.
Ryby to otoski, zwinniki jarzeńce i bystrzyki amandy. Czy do takiego akwarium warto dołożyć dodatkowe oświetlenie LED? Czy te światło nie będzie za mocne dla tych ryb, które mam? Czy z tego powodu nie pojawią mi się glony? Chodzi mi o to co zrobić, żeby ryby był lepiej wybarwione, żeby ten pasek u jarzeńców był bardzo wyraźny, a jednocześnie, żeby rośliny nadal dobrze rosły. A może nie warto do takiego zbiornika dokładać oświetlenia tylko te świetlówki wymienić na jakiś inne? |