|
Tytuł: 65x30x25 [A II N] Wiadomość wysłana przez: Anubis-RE Marzec 22, 2014, 13:34:28 Witam.
Po przerwie zimowej przyszedł czas na porządki w akwariach, więc przemeblowałem jeden z 11 szkiełek. Przy okazji tego zabiegu, przerobiłem regał na 2 regały, ze stojącego kwadratu mam dwa prostokąty, jeden stojący drugi leżący, nad którym zawisła belka Hagena 2x39w. Akwarium: 65x30x25 Opti White 48L(przynajmniej tyle mi wyszło przy liczeniu, może się mylę :P) Oświetlenie: Belka Hagen Glo 2x39W Podłoże: ADA Amazonia NEW+podsypki Woda: 1/2 RO+1/2Kran Filtr: Aquael pat-mini (jak dotąd sprawdza się, choć gdybym miał, zamontował bym kubełek :P) Ozdoby: Kamienie + korzonek(w planie za tydzień) Rośliny: Microsorium uskrzydlone, rotalia, ludwiga repens, postogemon helfrei, trawnik (może ktoś zna?), w planie Anubias nano na korzeniu. mech (może ktoś zna?), kryptokoryna brown. Nawozy: chwilowo tylko potas i co2. Zwierzęta: brak (być może ślimaki ;) puki co2 ich nie wykończy :P) (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1236825_626322047440788_622224248_n.jpg) (https://scontent-a-atl.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/558742_626322100774116_1296969000_n.jpg) (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1932389_626322180774108_1991988091_n.jpg) (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1544575_626322220774104_1091333274_n.jpg) Niebawem pstryknę jakieś aktualizacje ;) Pozdrawiam. Tytuł: Odp: 65x30x25 [A II N] Wiadomość wysłana przez: cross73 Marzec 23, 2014, 21:10:34 Zapowiada się jak zwykle świetnie. Pozdrawiam i czekam na dalsze aktualizacje:)
Tytuł: Odp: 65x30x25 [A II N] Wiadomość wysłana przez: chodys1910 Marzec 26, 2014, 13:19:06 fajne są takie jamniki , ja miałem takiego , roślinnego za bardzo sie nie zrobi : (http://c.wrzuta.pl/wi1512/ba2ead98000e973a50dd6343/sam_0115)
Ale przy przenoszeniu dno mi pękło bo uderzyłem i leży w piwnicy. https://www.youtube.com/watch?v=c1RRFglsbIY&list=UUr_yI8zjPJlX8t_srmEW5bA (https://www.youtube.com/watch?v=c1RRFglsbIY&list=UUr_yI8zjPJlX8t_srmEW5bA) Tytuł: Odp: 65x30x25 [A II N] Wiadomość wysłana przez: Anubis-RE Marzec 26, 2014, 14:42:28 Ja bardziej go postawiłem pod kątem Sakur :P
ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Tytuł: Odp: 65x30x25 [A II N] Wiadomość wysłana przez: Anubis-RE Kwiecień 13, 2014, 19:23:51 puki co sakur nie ma, więc wprowadziłem po 3 tygodniach 4 kirysy pigmeje, 4 amano, 10 crystali, 1 sakurę
sory za ostrość, fota tylko do porównania z ostatnią fotką. następnym razem cyknę ostrzejsze. (https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10177434_638341299572196_1197828897362748638_n.jpg) |