Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Rośliny akwarystyczne => Wątek zaczęty przez: lesnik Lipiec 17, 2013, 21:06:26



Tytuł: Grubość warstwy żwiru dla roślinek
Wiadomość wysłana przez: lesnik Lipiec 17, 2013, 21:06:26
Z tyłu akwarium 5cm, z przodu 3cm żwirku o granulacji 2-3mm, czy tyle wystarczy dla korzeni takich gatunków jak: rotala, nurzaniec, kabomba, kryptokoryna ???