|
Tytuł: Grubość warstwy żwiru dla roślinek Wiadomość wysłana przez: lesnik Lipiec 17, 2013, 21:06:26 Z tyłu akwarium 5cm, z przodu 3cm żwirku o granulacji 2-3mm, czy tyle wystarczy dla korzeni takich gatunków jak: rotala, nurzaniec, kabomba, kryptokoryna ???
|