|
Tytuł: Akwarium staneło:( Wiadomość wysłana przez: chemik666 Kwiecień 02, 2013, 21:20:35 Witam,nie wiem co się stało wszystko było ok rosliny rosły nagle wszystko stanęło,rosliny przestały rosnąć i po mału wszystko oblepia się jakims brazawym nalotem.
Testy robiłem JBL paskowe Pierwsze 2 miesiące parametry było ok a teraz dramat,ten nalot miejscami zielenice Akwarium zarybione 3 tyg po założeniu Masa roslinna z 40 % Nawozenie Planta Activ macro i mickro i dodatek do wody na podmiany tez tej firmy Swiatło 99w Butla z co2 160l Załozone 2 stycznia Obsada 20 neon inessa 9 otosek harem kakadu 4 amano 6 kiryskow Podmiany 35 l tygodniowo Parametry: No3-25 No-0 GH-20 Kh-cos miedzy 15-20 ph-8!! Te parametry tez nie wygladaja dobrze..raczej zle O tym nalocie było sporo tematow i nikt w sumie nie wie co to jest twierdzac ze to nie glon.MI to trochę wygląda na brunatnice? Proszę o pomoc.dziekuje |