|
Tytuł: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 17:28:54 Witam mam pytanie odnośnie karmienia tzn rano ok. godz 7 rano rybki dostają paczuszkę wodzienia i ok godz 6 po południu paczuszkę ochotki .
Czy ta ilość jest dobrze dostosowana , proszę o odpowiedzi <good> Tytuł: Odp: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: oloix Styczeń 02, 2013, 20:05:34 Co to za ryby ?
Tytuł: Odp: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 20:28:31 6 neonów 5 mieczyków 4 molinezje 4 skalary 2 ramirezy 5 gupików 1mruk nilowy
Tytuł: Odp: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: oloix Styczeń 02, 2013, 20:39:04 Wydaje mi się, że karmienie raz dziennie wystarczy ale nie wiem jak jest z żywieniem mruka, czy on ma jakieś specjalne wymagania.
Tytuł: Odp: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: nikodem0 Styczeń 02, 2013, 20:42:15 zupa rybna w 120 l 4 skalary? rypy zupełnie do siebie nie pasują zmień obsade......
jak wygląda zycie w twoim akwarium? Tytuł: Odp: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 21:26:57 Może jakoś doradzisz mi??
określ co byś zmienił a co zostawił ,odrazu mówię skalary zostają! Tytuł: Odp: Karmienie rybek! Wiadomość wysłana przez: nikodem0 Styczeń 02, 2013, 21:51:19 jak nie dasz sobie czegoś powiedzięc to jak można ci coś doradzić? jest tyle tego na forum , że skalary nie nadają sie do takiego akwa...
Ale jak ktoś wie swoje... |