Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 17:28:54



Tytuł: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 17:28:54
Witam mam pytanie odnośnie karmienia tzn rano ok. godz 7 rano rybki dostają paczuszkę wodzienia i ok godz 6 po południu paczuszkę ochotki .
Czy ta ilość jest dobrze dostosowana  , proszę o odpowiedzi <good>


Tytuł: Odp: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: oloix Styczeń 02, 2013, 20:05:34
Co to za ryby ?


Tytuł: Odp: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 20:28:31
6 neonów 5 mieczyków 4 molinezje 4 skalary 2 ramirezy 5 gupików 1mruk nilowy


Tytuł: Odp: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: oloix Styczeń 02, 2013, 20:39:04
Wydaje mi się, że karmienie raz dziennie wystarczy ale nie wiem jak jest z żywieniem mruka, czy on ma jakieś specjalne wymagania.


Tytuł: Odp: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: nikodem0 Styczeń 02, 2013, 20:42:15
zupa rybna w  120 l 4 skalary?  rypy  zupełnie do siebie  nie pasują  zmień obsade......
jak wygląda zycie w  twoim akwarium?


Tytuł: Odp: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: amstaff12 Styczeń 02, 2013, 21:26:57
Może jakoś doradzisz mi??
określ co byś zmienił a co zostawił ,odrazu mówię skalary zostają!


Tytuł: Odp: Karmienie rybek!
Wiadomość wysłana przez: nikodem0 Styczeń 02, 2013, 21:51:19
jak nie  dasz sobie czegoś powiedzięc  to jak można  ci coś doradzić? jest tyle tego na forum ,  że skalary nie nadają sie do takiego akwa...
Ale  jak ktoś wie swoje...