Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Rośliny akwarystyczne => Wątek zaczęty przez: Burza Listopad 30, 2012, 14:27:41



Tytuł: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: Burza Listopad 30, 2012, 14:27:41
Kolega mi wysłał  link z aledrogo, twierdzi że jest to bardzo dobry nawóz.

http://allegro.pl/symfonia-zlota-k-fe-e202-e300-nowosc-i2773663705.html

Co o nim sądzicie?


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: chodys1910 Listopad 30, 2012, 14:41:40
dobry przy LT.


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: vento Listopad 30, 2012, 17:08:52
dobry przy LT.

Potwierdzam słowa przedmówcy.

Do baniek roślinnych lepiej kupić gotowce w płynie, lub sole.


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: Burza Listopad 30, 2012, 17:20:18
Z tego co wyczytałem to to mam własnie LT, a jakiejś super niewiadomo jakiej hodowli roślinek planować nie zamierzam


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: vento Listopad 30, 2012, 17:25:56
jeśli planujesz więc ten nawóz do swojej 200-tki ze zdjęcia, proponuję skupić się na samym węglu u potasie w niewielkich ilościach. Anubiasy i microsoria niewiele potrzebują. Chyba że masz sporo światła... ale łatwiej odłączyć świetlówkę, niż dobierać system nawożenia.


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: Kadafix Listopad 30, 2012, 18:56:14
A ja ci polecam ten nawóz
http://allegro.pl/nawoz-dla-roslin-makro-micro-na-5mies-koncentrat-i2781700968.html

Tani, nie trzeba rozrabiać tylko dajesz 3-4 krople na 50 l wody ;) Ja stosuje w swoim 72 l od 1,5 miesiąca i jestem zadowolony z efektów, rośliny ruszyły z rośnięciem, bo były z tym problemy bez nawozu.


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: klasyka Listopad 30, 2012, 20:45:31
ja kupilem   6 sztuk w aukcji  i przyszedl  tylko "proszek"   musialem kupić  wode  demineralizowana i sam rozrabiać    sprzedajacy kupuje skladniki w sklepie chemicznym i po prostu je miesza 
nie polecam


Tytuł: Odp: Super tani nawóz?
Wiadomość wysłana przez: Burza Listopad 30, 2012, 22:53:31
Więc co kupić, płyn który polecił Kadafix? Roślinek planuje troszeczkę więcej dokupić, jakieś wysoko rosnące.
A co się może stać jesli podam za mało albo za dużo proszku? Nie można tego rozpuscić w zwyczajnej wodzie? (taka woda deminacośtam na stacji 5l za 3 zł)