|
Tytuł: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: Burza Listopad 30, 2012, 14:27:41 Kolega mi wysłał link z aledrogo, twierdzi że jest to bardzo dobry nawóz.
http://allegro.pl/symfonia-zlota-k-fe-e202-e300-nowosc-i2773663705.html Co o nim sądzicie? Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: chodys1910 Listopad 30, 2012, 14:41:40 dobry przy LT.
Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: vento Listopad 30, 2012, 17:08:52 dobry przy LT. Potwierdzam słowa przedmówcy. Do baniek roślinnych lepiej kupić gotowce w płynie, lub sole. Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: Burza Listopad 30, 2012, 17:20:18 Z tego co wyczytałem to to mam własnie LT, a jakiejś super niewiadomo jakiej hodowli roślinek planować nie zamierzam
Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: vento Listopad 30, 2012, 17:25:56 jeśli planujesz więc ten nawóz do swojej 200-tki ze zdjęcia, proponuję skupić się na samym węglu u potasie w niewielkich ilościach. Anubiasy i microsoria niewiele potrzebują. Chyba że masz sporo światła... ale łatwiej odłączyć świetlówkę, niż dobierać system nawożenia.
Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: Kadafix Listopad 30, 2012, 18:56:14 A ja ci polecam ten nawóz
http://allegro.pl/nawoz-dla-roslin-makro-micro-na-5mies-koncentrat-i2781700968.html Tani, nie trzeba rozrabiać tylko dajesz 3-4 krople na 50 l wody ;) Ja stosuje w swoim 72 l od 1,5 miesiąca i jestem zadowolony z efektów, rośliny ruszyły z rośnięciem, bo były z tym problemy bez nawozu. Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: klasyka Listopad 30, 2012, 20:45:31 ja kupilem 6 sztuk w aukcji i przyszedl tylko "proszek" musialem kupić wode demineralizowana i sam rozrabiać sprzedajacy kupuje skladniki w sklepie chemicznym i po prostu je miesza
nie polecam Tytuł: Odp: Super tani nawóz? Wiadomość wysłana przez: Burza Listopad 30, 2012, 22:53:31 Więc co kupić, płyn który polecił Kadafix? Roślinek planuje troszeczkę więcej dokupić, jakieś wysoko rosnące.
A co się może stać jesli podam za mało albo za dużo proszku? Nie można tego rozpuscić w zwyczajnej wodzie? (taka woda deminacośtam na stacji 5l za 3 zł) |