|
Tytuł: nalot na szybie w kostce Wiadomość wysłana przez: klasyka Listopad 08, 2012, 18:04:54 Jak usunać drobny nalot glonów w szybie i dlaczego sie pojawia ? kostka OW lampa 11w od 12 do 18 podloze aqua substract 4l miałem jedna probke chusteczki tera easy clean to wyczysciłem ale jak czyscic w przyszłości aby nie uszkodzić szkła?
Tytuł: Odp: nalot na szybie w kostce Wiadomość wysłana przez: kozaczy Listopad 10, 2012, 19:22:17 Glony to rzecz normalna do końca nigdy ich się nie pozbędziesz, może jeszcze nie dojrzało akwarium. Odpowiednia ilość roślinek wygra z glonami, tylko te pojawiają się szybciej. Myślałeś o lampie UV http://www.eglon.pl/glony/ (http://www.eglon.pl/glony/)
|