Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Nasze akwaria => Nasze akwaria => Wątek zaczęty przez: dincur Grudzień 18, 2011, 18:42:43



Tytuł: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 18, 2011, 18:42:43
20l profilowana szyba, oświetlenie 11w  Cheesy
OBSADA
gupiki
neony
molinezje
kirys
OSPRZĘT
filtr comfort coś tam dokładniie nie wiem
grzałka 25w
ROŚLINY
dwie sztuczne i kilka żywych

(http://img842.imageshack.us/img842/7605/228d884ec5.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/842/228d884ec5.jpg/)

dodam link do nowych fotek niech ktoś zrobi żeby było tak że widać zdjęcie:
http://nk.pl/#profile/41640534/gallery#!q?album=2
http://nk.pl/#profile/41640534/gallery#!q?album=2&photoviewer=[48440583,20]


Tytuł: Odp: moje małe akwarium
Wiadomość wysłana przez: klasyka Grudzień 18, 2011, 19:15:46
wywal muszle  , za dużo ryb  a za małe akwarium


Tytuł: Odp: moje małe akwarium
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 18, 2011, 19:24:40
wiem że za małe oddał bym kiryśniki jak urosną
teraz są w nim lekkie zmiany i żywe rośliny


Tytuł: Odp: moje małe akwarium 20l
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 19, 2011, 16:39:31
kto mi opis zmienił

bo chce podziękować
ładnie wygląda <good>


Tytuł: Odp: moje małe akwarium 20l
Wiadomość wysłana przez: badrass Grudzień 19, 2011, 22:11:05
Powiem tak - "żenuła" :o


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Grudzień 19, 2011, 22:22:30
kto mi opis zmienił

bo chce podziękować
ładnie wygląda <good>
ja zmieniłem i opis i tytuł wątku na regulaminowy, dlatego nie zmieniaj go.


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: wiedzmin22 Grudzień 19, 2011, 22:43:23
No akwa jest duzo za male na ta obsade. Zredkuj. 20 litrow jest bardziej na krewetki niz ryby, muszle wyrzuc podwyzszaja twardosc wody to akwa slodkowodne nie morskie. Kup jakis korzen maly a na niego jakis mech, obok jakas kryptokoryne mala, tyl zaslon rogatkiem, wywlucznikiem strzalka na przod jakis anubias, daj drobniejszy zwir, moze zamontuj filtr kaskadowy bo przy tylu litrach zabiera ci miejsce tamten co masz. Pozdro.


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: omoto5 Grudzień 19, 2011, 23:47:13
drobny zwirek az sie prosi i wywal tapete!!!! daj w te miejsce zwykly czarny brystol


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 20, 2011, 17:31:37
No akwa jest duzo za male na ta obsade. Zredkuj. 20 litrow jest bardziej na krewetki niz ryby, muszle wyrzuc podwyzszaja twardosc wody to akwa slodkowodne nie morskie. Kup jakis korzen maly a na niego jakis mech, obok jakas kryptokoryne mala, tyl zaslon rogatkiem, wywlucznikiem strzalka na przod jakis anubias, daj drobniejszy zwir, moze zamontuj filtr kaskadowy bo przy tylu litrach zabiera ci miejsce tamten co masz. Pozdro.
nom teraz dałem ładdny drobny żwirek żywe rośliy kożeń z łaki przytacham


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: Pethro Grudzień 20, 2011, 17:53:31
Z łąki może być nie dobry, świeże drewno pleśnieje/gnije lepiej poszukać o ile masz możliwość takiego z bagna/jeziora, który już tonie. Wystraczy go tylko wygotować i voilà


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 20, 2011, 18:01:17
Z łąki może być nie dobry, świeże drewno pleśnieje/gnije lepiej poszukać o ile masz możliwość takiego z bagna/jeziora, który już tonie. Wystraczy go tylko wygotować i voil&agrave;
z kanału może być albo z żeki


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: Lucky Grudzień 20, 2011, 20:25:00
z żeki nie bardzo, ale z rzeki już bardziej;)


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 21, 2011, 17:05:24
nom bład zobaczyłem jak wysłałem


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: Anubis-RE Grudzień 21, 2011, 17:33:12
Wstaw jakieś fotki nowe zobaczymy czy robisz postępy  8)


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: djdzej555 Grudzień 21, 2011, 20:07:34
tu tylko restart pomoże


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: Pethro Grudzień 21, 2011, 20:52:10
djdzej555 daruj sobie takie komentarze, równie dobrze mogłeś nic nie napisać ;p


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: omoto5 Grudzień 22, 2011, 13:00:15
tu juz nic nie pomoze :D


Tytuł: Odp: dincur 20l
Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 30, 2011, 18:33:27
mam taką małą rybke i to chyba molinezja bo były dwie jedna czarna druga srebrna z czarnymi płetwami ;)