|
Tytuł: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 18, 2011, 18:42:43 20l profilowana szyba, oświetlenie 11w Cheesy
OBSADA gupiki neony molinezje kirys OSPRZĘT filtr comfort coś tam dokładniie nie wiem grzałka 25w ROŚLINY dwie sztuczne i kilka żywych (http://img842.imageshack.us/img842/7605/228d884ec5.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/842/228d884ec5.jpg/) dodam link do nowych fotek niech ktoś zrobi żeby było tak że widać zdjęcie: http://nk.pl/#profile/41640534/gallery#!q?album=2 http://nk.pl/#profile/41640534/gallery#!q?album=2&photoviewer=[48440583,20] Tytuł: Odp: moje małe akwarium Wiadomość wysłana przez: klasyka Grudzień 18, 2011, 19:15:46 wywal muszle , za dużo ryb a za małe akwarium
Tytuł: Odp: moje małe akwarium Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 18, 2011, 19:24:40 wiem że za małe oddał bym kiryśniki jak urosną
teraz są w nim lekkie zmiany i żywe rośliny Tytuł: Odp: moje małe akwarium 20l Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 19, 2011, 16:39:31 kto mi opis zmienił
bo chce podziękować ładnie wygląda <good> Tytuł: Odp: moje małe akwarium 20l Wiadomość wysłana przez: badrass Grudzień 19, 2011, 22:11:05 Powiem tak - "żenuła" :o
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Grudzień 19, 2011, 22:22:30 kto mi opis zmienił ja zmieniłem i opis i tytuł wątku na regulaminowy, dlatego nie zmieniaj go.bo chce podziękować ładnie wygląda <good> Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: wiedzmin22 Grudzień 19, 2011, 22:43:23 No akwa jest duzo za male na ta obsade. Zredkuj. 20 litrow jest bardziej na krewetki niz ryby, muszle wyrzuc podwyzszaja twardosc wody to akwa slodkowodne nie morskie. Kup jakis korzen maly a na niego jakis mech, obok jakas kryptokoryne mala, tyl zaslon rogatkiem, wywlucznikiem strzalka na przod jakis anubias, daj drobniejszy zwir, moze zamontuj filtr kaskadowy bo przy tylu litrach zabiera ci miejsce tamten co masz. Pozdro.
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: omoto5 Grudzień 19, 2011, 23:47:13 drobny zwirek az sie prosi i wywal tapete!!!! daj w te miejsce zwykly czarny brystol
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 20, 2011, 17:31:37 No akwa jest duzo za male na ta obsade. Zredkuj. 20 litrow jest bardziej na krewetki niz ryby, muszle wyrzuc podwyzszaja twardosc wody to akwa slodkowodne nie morskie. Kup jakis korzen maly a na niego jakis mech, obok jakas kryptokoryne mala, tyl zaslon rogatkiem, wywlucznikiem strzalka na przod jakis anubias, daj drobniejszy zwir, moze zamontuj filtr kaskadowy bo przy tylu litrach zabiera ci miejsce tamten co masz. Pozdro. nom teraz dałem ładdny drobny żwirek żywe rośliy kożeń z łaki przytachamTytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: Pethro Grudzień 20, 2011, 17:53:31 Z łąki może być nie dobry, świeże drewno pleśnieje/gnije lepiej poszukać o ile masz możliwość takiego z bagna/jeziora, który już tonie. Wystraczy go tylko wygotować i voilà
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 20, 2011, 18:01:17 Z łąki może być nie dobry, świeże drewno pleśnieje/gnije lepiej poszukać o ile masz możliwość takiego z bagna/jeziora, który już tonie. Wystraczy go tylko wygotować i voilà z kanału może być albo z żekiTytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: Lucky Grudzień 20, 2011, 20:25:00 z żeki nie bardzo, ale z rzeki już bardziej;)
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 21, 2011, 17:05:24 nom bład zobaczyłem jak wysłałem
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: Anubis-RE Grudzień 21, 2011, 17:33:12 Wstaw jakieś fotki nowe zobaczymy czy robisz postępy 8)
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: djdzej555 Grudzień 21, 2011, 20:07:34 tu tylko restart pomoże
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: Pethro Grudzień 21, 2011, 20:52:10 djdzej555 daruj sobie takie komentarze, równie dobrze mogłeś nic nie napisać ;p
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: omoto5 Grudzień 22, 2011, 13:00:15 tu juz nic nie pomoze :D
Tytuł: Odp: dincur 20l Wiadomość wysłana przez: dincur Grudzień 30, 2011, 18:33:27 mam taką małą rybke i to chyba molinezja bo były dwie jedna czarna druga srebrna z czarnymi płetwami ;)
|