Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: k2em Maj 11, 2005, 11:40:37



Tytuł: Doniczka w akwarium?
Wiadomość wysłana przez: k2em Maj 11, 2005, 11:40:37
Czy jeko schronienie dla mniejszych pielęgnic można umieścić w akwarium glinianą łupinę z potłuczonej doniczki?  :?:


Tytuł: Doniczka w akwarium?
Wiadomość wysłana przez: lukas Maj 11, 2005, 13:42:16
oczywiście