Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Sprzęt, technika akwarystyczna => Wątek zaczęty przez: serek Marzec 25, 2011, 19:19:56



Tytuł: Aquael Versamax FZN-3 czy FZN-2 do akwa 112L ?
Wiadomość wysłana przez: serek Marzec 25, 2011, 19:19:56
Witam!

Zakładam akwa i nie jestem pewien, który z w/w filtrów wybrać.
FZN-2 ma Max przepływ (l/h) 800
FZN-3 ma Max przepływ (l/h) 1200

Bardziej jestem skłonny nabyć FZN-3, tylko czy w akwa nie będzie sztormu?


Tytuł: Odp: Aquael Versamax FZN-3 czy FZN-2 do akwa 112L ?
Wiadomość wysłana przez: Arron Marzec 25, 2011, 22:25:58
Jak wolisz bardziej FZN-3 to sobie go kup ale ustaw na mniejsza moc bo bd niezły młyn w akwa myślę że na jakieś 500-700l/h wiesz większy filtr się zawsze może przydać .


Tytuł: Odp: Aquael Versamax FZN-3 czy FZN-2 do akwa 112L ?
Wiadomość wysłana przez: serek Marzec 26, 2011, 20:41:50
500L akwa nie planuje, gdyż fauny nie wiadomo jakiej nie chce trzymać.
Jednak kupie FZN-3, jest większy pojemnik na filtry.  ;)