Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Rośliny akwarystyczne => Wątek zaczęty przez: darcio Styczeń 26, 2011, 12:35:39



Tytuł: Problem
Wiadomość wysłana przez: darcio Styczeń 26, 2011, 12:35:39
Witam.Mam pytanie czy moja moczarka kanadyjska jest chora czy to jakiś niedobór albo glony a może po prostu tak ma być?
Fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8867e9dfd62e6343.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10ee48c34568e7c3.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f0d7439391fa9ef.html
O akwa:  
objętość 60l
oświetlenie: 2x18 T8
nawożenie: "Nawóz dla roślin wodnych w kulkach z wyciągiem z gąsienicy kalifornijskiej"  z Filtusa. W tym preparacie który znajduje się w podłożu pod moczarką znajdują się takie mikro i makro elementy jak : Fe2, Zn , Mg, Mo,Mn,Cu, K i B + ten wyciąg z gąsienicy kalifornijskiej  ;D.
Woda w moim akwarium jest o odczynie obojętnym.
W tym tygodniu jeszcze nie była podmiana wody w akwa.
Parametrów wody niestety nie znam.

Z góry dzięki.


Tytuł: Odp: Problem
Wiadomość wysłana przez: darcio Styczeń 26, 2011, 21:54:55
Czy nikt nie potrafi mi pomóc?


Tytuł: Odp: Problem
Wiadomość wysłana przez: Pethro Styczeń 26, 2011, 23:13:30
a co ci nie pasuje w tej moczarce ? wygląda normalnie


Tytuł: Odp: Problem
Wiadomość wysłana przez: darcio Styczeń 27, 2011, 08:36:29
Czy te na górze liście są normalne ?


Tytuł: Odp: Problem
Wiadomość wysłana przez: radula Styczeń 27, 2011, 16:45:56
Jak dla mnie nic jej nie dolega :-)
pozdrawiam