|
Tytuł: Problem Wiadomość wysłana przez: darcio Styczeń 26, 2011, 12:35:39 Witam.Mam pytanie czy moja moczarka kanadyjska jest chora czy to jakiś niedobór albo glony a może po prostu tak ma być?
Fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8867e9dfd62e6343.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10ee48c34568e7c3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f0d7439391fa9ef.html O akwa: objętość 60l oświetlenie: 2x18 T8 nawożenie: "Nawóz dla roślin wodnych w kulkach z wyciągiem z gąsienicy kalifornijskiej" z Filtusa. W tym preparacie który znajduje się w podłożu pod moczarką znajdują się takie mikro i makro elementy jak : Fe2, Zn , Mg, Mo,Mn,Cu, K i B + ten wyciąg z gąsienicy kalifornijskiej ;D. Woda w moim akwarium jest o odczynie obojętnym. W tym tygodniu jeszcze nie była podmiana wody w akwa. Parametrów wody niestety nie znam. Z góry dzięki. Tytuł: Odp: Problem Wiadomość wysłana przez: darcio Styczeń 26, 2011, 21:54:55 Czy nikt nie potrafi mi pomóc?
Tytuł: Odp: Problem Wiadomość wysłana przez: Pethro Styczeń 26, 2011, 23:13:30 a co ci nie pasuje w tej moczarce ? wygląda normalnie
Tytuł: Odp: Problem Wiadomość wysłana przez: darcio Styczeń 27, 2011, 08:36:29 Czy te na górze liście są normalne ?
Tytuł: Odp: Problem Wiadomość wysłana przez: radula Styczeń 27, 2011, 16:45:56 Jak dla mnie nic jej nie dolega :-)
pozdrawiam |