Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: SetsO Grudzień 10, 2010, 19:04:28



Tytuł: Tabletki dla Glonojadów
Wiadomość wysłana przez: SetsO Grudzień 10, 2010, 19:04:28
Witam! Jako iż moje zbrojnik nie jadły pokarmu (płatki, granulat, larwy komara.) to kupiłem im tabletki. Pytanie co ile im dawać ? ... bo oczywiście inne rybki też jedzą Mieczyki i Gupiki


Tytuł: Odp: Tabletki dla Glonojadów
Wiadomość wysłana przez: PYSZCZAK_2010 Grudzień 10, 2010, 19:51:39
Tabletki wrzucaj po zgaszeniu światła,to inne rybki glonojadom nie zjedzą,no chyba że masz kirysy lub inne ryby przydenne.Dawkowanie zależy od ilości,ja daję 3-4 razy w tygodniu.


Tytuł: Odp: Tabletki dla Glonojadów
Wiadomość wysłana przez: SetsO Grudzień 10, 2010, 20:01:15
Mam Kiryski Lamparcie to one nie są zainteresowane tabletką. Jedynie Krewetki :P