|
Tytuł: Tabletki dla Glonojadów Wiadomość wysłana przez: SetsO Grudzień 10, 2010, 19:04:28 Witam! Jako iż moje zbrojnik nie jadły pokarmu (płatki, granulat, larwy komara.) to kupiłem im tabletki. Pytanie co ile im dawać ? ... bo oczywiście inne rybki też jedzą Mieczyki i Gupiki
Tytuł: Odp: Tabletki dla Glonojadów Wiadomość wysłana przez: PYSZCZAK_2010 Grudzień 10, 2010, 19:51:39 Tabletki wrzucaj po zgaszeniu światła,to inne rybki glonojadom nie zjedzą,no chyba że masz kirysy lub inne ryby przydenne.Dawkowanie zależy od ilości,ja daję 3-4 razy w tygodniu.
Tytuł: Odp: Tabletki dla Glonojadów Wiadomość wysłana przez: SetsO Grudzień 10, 2010, 20:01:15 Mam Kiryski Lamparcie to one nie są zainteresowane tabletką. Jedynie Krewetki :P
|