|
Tytuł: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: macius96 Wrzesień 04, 2010, 14:02:32 Witam! W mojej miejscowosci tam gdzie mieszkam sa 3 sklepy zoologiczne, ale każdy jest do bani. Nic w nich nie ma specjalnego.Mówie o roślinach wszystkie jakies marne.Jedynym zwierzątkiem akwariowym ktore mozna kupic to slimak i żabka(bardzo rzadko). Znacie jakies sklepy zoologiczne w okolicach Olsztyna na Warmi i Mazurach??Bardzo prosze o nazwy miejscowosci i ulic. Czy w każdym zoologicznym samce bojownikow sa trzymane w kubeczkach plastikowych i nawet nie maja nalane pol wody tego kubka??To wstrząsające bo dzis widzialem 11 takich kubkow mialem chec wziasc wszystkie te kubeczki ze sobą. :'(
W sprawie tych sklepow z góry dzieki>! Tytuł: Odp: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: przemok96 Wrzesień 04, 2010, 14:07:01 Ja mieszkam gdzie indziej, ale możesz poszukać na allegro rybek z twojej okolicy ;)
Nie we wszystkich sklepach bojowniki są trzymane w kubeczkach. Tytuł: Odp: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: macius96 Wrzesień 04, 2010, 14:15:34 Ok poszukam ale te rybki wysylaja(mam nadzieje ze nie) czy odbior osobisty.
Tytuł: Odp: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: przemok96 Wrzesień 04, 2010, 14:36:15 Zależy od sprzedawcy i czy chce ci sie jechać po rybki ;)
Tytuł: Odp: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: macius96 Wrzesień 05, 2010, 09:23:47 Mam pytanko czy jeśli kupie w moim zoologicznym roślinki,które są bardzo marne(mają dziurawe liscie,oglonione,itd) i bedę je nawoził w swoim akwarium, bedą mialy dobre oswietlenie to moga się ładnie rozrosnać czy juz pozamiatane??Jesli tak to ile to potrwa??
Tytuł: Odp: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: jareckig Wrzesień 17, 2010, 18:22:16 W Olsztynie jest kilka ale też niestety żadna rewelacja :'( - tu masz link http://www.akwarium.net.pl/port/modules/addresses/viewcat.php?cid=19. Ponadto jeszcze ZWIERZYNIEC na ul. Wilczyńskiego 25b/2, który mi najbardziej przypadł do gustu...
Tytuł: Odp: Sklepy zoologiczne Wiadomość wysłana przez: picekwyspa Wrzesień 18, 2010, 09:08:37 http://www.akwarium.net.pl/forum/akwarystyczne-pogaduszki/lista-dobrych-sklepow/
Polecam ten temat |