|
Tytuł: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: Kerton Sierpień 24, 2010, 08:39:08 Siema chciałbym kupić dodatkowe rybki do mojego akwa 50l.
Obecna obsada to 1x Gurami Mozaikowe 1x Kirysek Spiżowy 1x Błyszczyk pereza 1x Zbrojnik :P Wymiary akwa to: 40cmx22cmx22cm Filtr to Elite JetFlo 50 Flora: Żabienica Łamliwa i Moczarka Jakość wody: ph:7,2 twardość: 10,1N Zastanawiam się nad kupieniem stadka neonków i parę ryb pielęgnicowatych lub kąsaczowych. Proszę o propzycję :-* Tytuł: Odp: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: andrej Sierpień 24, 2010, 10:24:02 Gurami -> OK
Kirysek Spiżowy -> DOKUP 4 ( RAZEM 5 ) Bystrzyk Pereza -> DOKUP 9 ( RAZEM 10 ) Zbrojnik -> NIE ( Za mały litraż min. 100l ) Jedyne co można tutaj dorzucić to krewetki. Np. Amano albo Red Cherry po 6 sztuk :) I to wszystko to tylko 50 l . Nie wrzucaj neonków bo to za małe akwarium na 2 ławice. Ani i innych ryb . Pozdrawiam Tytuł: Odp: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: emperor Sierpień 24, 2010, 19:11:06 Gurami jak najbardziej NIE OK. Andrej nie wprowadzaj mniej doświadczonych w błąd. Dla gurami to zdecydowanie za małe akwarium. Kirysek to ryba stadna. Proponujesz 5szt więc 50L też jest zbyt małe.
Tytuł: Odp: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: Mateusz93 Sierpień 24, 2010, 19:48:04 Wymiary akwa to: 40cmx22cmx22cm hmm te wymiary nie świadczą o litrażu 50l, lecz niecałe 20l. Tytuł: Odp: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: emperor Sierpień 24, 2010, 19:54:03 Dokładnie 19,36L. Teraz sobie przeliczyłem. W takim litrażu to zapomnij o wspomnianych gatunkach(najlepiej o innych też).
Postaraj się o większy baniaczek wtedy coś poradzimy. Pozdrawiam Tytuł: Odp: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: panchax Sierpień 24, 2010, 23:09:17 jedyne co mi przychodzi do glowy to szczupienczyk karlowaty (1samiec+2samice)
i nic więcej Tytuł: Odp: Obsada do 50l Wiadomość wysłana przez: Morlinek Sierpień 26, 2010, 10:27:33 Można jeszcze gupiki endlera (nie wiem czy dobrze to piszę :P) ale to chyba też zamało na nie,ale dla stadka krewetrk będzie w sam raz ;)
|