Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Woda => Wątek zaczęty przez: bloniu Sierpień 05, 2010, 09:36:12



Tytuł: Do akwarystów Warszawskich posiadających duże akwaria
Wiadomość wysłana przez: bloniu Sierpień 05, 2010, 09:36:12
Witam i mam prośbę,

interesuje mnie użyczenie/oddanie/odstąpienie (ew.zakup) 150-180litrów dojrzałej wody z ustabilizowanej bańki (może być z waszej podmianki). :)
Chodzi mi o taką ilość wody - za jednym razem - więc prośba tylko do akwarystów posiadających duże akwaria.
Mam 3 kanistry o pojemności ~60l więc dam radę odebrać za jednym zamachem :)



Tytuł: Odp: Do akwarystów Warszawskich posiadających duże akwaria
Wiadomość wysłana przez: A-smi Sierpień 05, 2010, 10:09:54
Nie boisz sie, ze razem z woda przytargasz jakies badziewie do akwarium?


Tytuł: Odp: Do akwarystów Warszawskich posiadających duże akwaria
Wiadomość wysłana przez: szakallo Sierpień 05, 2010, 10:29:43
Trochę cierpliwości błoniu
To w końcu hobby nie zarobkowa praca.


Tytuł: Odp: Do akwarystów Warszawskich posiadających duże akwaria
Wiadomość wysłana przez: bloniu Sierpień 05, 2010, 12:34:22
Raczej myślę o jakimś zaufanym akwaryście, o dużej wiedzy, którą pokazuje na forum.
Myślałem np. o Kingu :) ...

Trochę cierpliwości błoniu
To w końcu hobby nie zarobkowa praca.

bLoniu :)
Nie zarobkowa praca, ale w sumie nie bardzo lubię czekać ;)
Mam doświadczenie w stawiania zbiorników do 120l w ten sposób.


Tytuł: Odp: Do akwarystów Warszawskich posiadających duże akwaria
Wiadomość wysłana przez: mrs Sierpień 05, 2010, 16:20:00
A ja nie na temat.
Po co Ci aż tyle wody?
A-smi słusznie zauważył, że niesie to ze sobą głównie ryzyko.
Lepiej poczekać ten miesiąc i mieć pewność, że wszystko jest w porządku.
To tak jak kupno samochodu od zaufanej osoby. Niby wszystko ok ale 50% ludzi narzeka :)