|
Tytuł: ryby objadają roslinki!!!!!!! Wiadomość wysłana przez: sebasu Styczeń 02, 2004, 17:01:06 Glownymi niszczycielami sa molinezje są 2 samce i samica ale wlasnie to ona glownie strasznie oskubuje roslinki i to doslownie wszystkie.
poza tym od kiedy pojawila sie samica molinezje staly sie "agresywne" samica strasznie gania samce CO JEST POMÓZCIE nim samica wszystko zniszczy i zastraszy samce Tytuł: ryby objadają roslinki!!!!!!! Wiadomość wysłana przez: Harpia Styczeń 02, 2004, 17:52:13 Taka natura powinno sie uspokoić. Podawaj więcej pokarmu roślinnego (płatki kawałek gotowanego w nieosolonej wodzie kalafiora)
Tytuł: ryby objadają roslinki!!!!!!! Wiadomość wysłana przez: Molly_ Styczeń 02, 2004, 22:36:43 Molinezje potrzebują dużo pokarmu roślinnego. Jak obgryzają roślinki, widocznie im go brakuje. Tak jak powiedział Sarmik podawaj rybciom sporo roślinnego pokramu, a wszystko powinno byc okey. :)
Tytuł: ryby objadają roslinki!!!!!!! Wiadomość wysłana przez: sebasu Styczeń 04, 2004, 18:16:43 Nic nie pomaga roslin juz prawie nie ma a podajemy prawie tylko roslinne platki no i wysokobialkowe. jak chcecie poznac szczegoly naszej historii to wejdzcie na forum o roslinach tam piszemy wszystko jak sie zaczeło :( :( :( :( :( :( :( :(
POMÓŻCIE |