|
Tytuł: Konieczność Zwiększenia Obsady...na kogo? Wiadomość wysłana przez: black75 Luty 25, 2010, 20:31:36 Witam,mam takie pytanie bo nie mogę za bardzo znaleźć postów o tematyce mnie interesującej.
Wiec zacznę od tego ze w mym akwenie pojawił się ZATOCZEK,oczywiście nim zacznie się plaga chciałem ową populację wytępić lub chociaż by przerzedzić. Zakupiłem z racji chwili BOCJĘ pręgowaną(3 sztuki)-która okazała się TYGRYSIĄ,a że nie mam warunków na trzymanie takiej ryby dogadałem w akwarystycznym że je wymienię. Tu jest moje pytanie czy przy obsadzie: 19 neonków 4 molinezje+5 narybku 3 gupiki + 3 narybku 6 kirysków i 1 zbrojnik niebieski w akwenie 112l jest sens wymiany na BOCJĘ MYSIĄ (KARŁOWATĄ)3 sztuki , czy lepiej ze 4 sztuki HELENKI. Z tym że o HELENKACH nie wiem nic,jak zjedzą ślimaki to czym je wtedy karmić? PROSZĘ O POMOC... Tytuł: Odp: Konieczność Zwiększenia Obsady...na kogo? Wiadomość wysłana przez: mrs Luty 25, 2010, 20:37:22 Witam,mam takie pytanie bo nie mogę za bardzo znaleźć postów o tematyce mnie interesującej. Mam pytanie za 100pkt.Wiec zacznę od tego ze w mym akwenie pojawił się ZATOCZEK,oczywiście nim zacznie się plaga chciałem ową populację wytępić lub chociaż by przerzedzić. Zakupiłem z racji chwili BOCJĘ pręgowaną(3 sztuki)-która okazała się TYGRYSIĄ,a że nie mam warunków na trzymanie takiej ryby dogadałem w akwarystycznym że je wymienię. Tu jest moje pytanie czy przy obsadzie: 19 neonków 4 molinezje+5 narybku 3 gupiki + 3 narybku 6 kirysków i 1 zbrojnik niebieski w akwenie 112l jest sens wymiany na BOCJĘ MYSIĄ (KARŁOWATĄ)3 sztuki , czy lepiej ze 4 sztuki HELENKI. Z tym że o HELENKACH nie wiem nic,jak zjedzą ślimaki to czym je wtedy karmić? PROSZĘ O POMOC... Po co zakładasz dwa w zasadzie takie same tematy? Tytuł: Odp: Konieczność Zwiększenia Obsady...na kogo? Wiadomość wysłana przez: black75 Luty 25, 2010, 20:39:59 Po to by dowiedzieć sie na temat jaki mnie interesuje i właśnie sie już dowiedziałem TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY
wymienię na HELENKI. Dzięki za szybką odpowiedź. |