Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Obsady => Wątek zaczęty przez: black75 Luty 25, 2010, 20:31:36



Tytuł: Konieczność Zwiększenia Obsady...na kogo?
Wiadomość wysłana przez: black75 Luty 25, 2010, 20:31:36
Witam,mam takie pytanie bo nie mogę za bardzo znaleźć postów o tematyce mnie interesującej.
Wiec zacznę od tego ze w mym akwenie pojawił się ZATOCZEK,oczywiście nim zacznie się plaga chciałem ową populację wytępić lub chociaż by przerzedzić.
Zakupiłem z racji chwili BOCJĘ pręgowaną(3 sztuki)-która okazała się TYGRYSIĄ,a że nie mam warunków na trzymanie takiej ryby dogadałem w akwarystycznym że je
wymienię.
Tu jest moje pytanie czy przy obsadzie:
19 neonków
4 molinezje+5 narybku
3 gupiki + 3 narybku
6 kirysków i 1 zbrojnik niebieski w akwenie 112l

jest sens wymiany na BOCJĘ MYSIĄ (KARŁOWATĄ)3 sztuki , czy lepiej ze 4 sztuki HELENKI.

Z tym że o HELENKACH nie wiem nic,jak zjedzą ślimaki to czym je wtedy karmić?

PROSZĘ O POMOC...


Tytuł: Odp: Konieczność Zwiększenia Obsady...na kogo?
Wiadomość wysłana przez: mrs Luty 25, 2010, 20:37:22
Witam,mam takie pytanie bo nie mogę za bardzo znaleźć postów o tematyce mnie interesującej.
Wiec zacznę od tego ze w mym akwenie pojawił się ZATOCZEK,oczywiście nim zacznie się plaga chciałem ową populację wytępić lub chociaż by przerzedzić.
Zakupiłem z racji chwili BOCJĘ pręgowaną(3 sztuki)-która okazała się TYGRYSIĄ,a że nie mam warunków na trzymanie takiej ryby dogadałem w akwarystycznym że je
wymienię.
Tu jest moje pytanie czy przy obsadzie:
19 neonków
4 molinezje+5 narybku
3 gupiki + 3 narybku
6 kirysków i 1 zbrojnik niebieski w akwenie 112l

jest sens wymiany na BOCJĘ MYSIĄ (KARŁOWATĄ)3 sztuki , czy lepiej ze 4 sztuki HELENKI.

Z tym że o HELENKACH nie wiem nic,jak zjedzą ślimaki to czym je wtedy karmić?

PROSZĘ O POMOC...
Mam pytanie za 100pkt.
Po co zakładasz dwa w zasadzie takie same tematy?


Tytuł: Odp: Konieczność Zwiększenia Obsady...na kogo?
Wiadomość wysłana przez: black75 Luty 25, 2010, 20:39:59
Po to by dowiedzieć sie na temat jaki mnie interesuje i właśnie sie już dowiedziałem TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY
wymienię na HELENKI.
Dzięki za szybką odpowiedź.