Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Malawi wiki => Wątek zaczęty przez: zyga07 Styczeń 17, 2010, 10:06:40



Tytuł: ?? obsada
Wiadomość wysłana przez: zyga07 Styczeń 17, 2010, 10:06:40
mam pytanie:P czy mogl bym w akwa 100x40x50 trzymac 3 gatunki pysiów?? puki co mam 1+2 pseudotropheusa acei ale chcial bym dodac auratusa harem igershakei


Tytuł: Odp: ?? obsada
Wiadomość wysłana przez: Lepekun Luty 03, 2010, 17:14:27
Witam !!

Temat już troszkę stary ale ci odpowiem  8)
P. Acei do takiego akwarium się nie nadaje rośnie za duży.
W 200l można trzymać dwa gatunki ale o znacznie mniejszych gabarytach niż twoje Acei.

Przykładowa obsada to:
P.Saulosi w polaczeniu z L. Sprengerae (pyszczak rdzawy). Piękne rybska i trzy kolory w baniaku.

Pozdrawiam  <papa>