|
Tytuł: ?? obsada Wiadomość wysłana przez: zyga07 Styczeń 17, 2010, 10:06:40 mam pytanie:P czy mogl bym w akwa 100x40x50 trzymac 3 gatunki pysiów?? puki co mam 1+2 pseudotropheusa acei ale chcial bym dodac auratusa harem igershakei
Tytuł: Odp: ?? obsada Wiadomość wysłana przez: Lepekun Luty 03, 2010, 17:14:27 Witam !!
Temat już troszkę stary ale ci odpowiem 8) P. Acei do takiego akwarium się nie nadaje rośnie za duży. W 200l można trzymać dwa gatunki ale o znacznie mniejszych gabarytach niż twoje Acei. Przykładowa obsada to: P.Saulosi w polaczeniu z L. Sprengerae (pyszczak rdzawy). Piękne rybska i trzy kolory w baniaku. Pozdrawiam <papa> |