|
Tytuł: nawóz do roslin Wiadomość wysłana przez: bar94 Styczeń 15, 2010, 20:51:21 poszukuje nawozu do roślin uniwersalnego w akwarium 60l niedrogiego
Tytuł: Odp: nawóz do roslin Wiadomość wysłana przez: wkukler Styczeń 15, 2010, 21:00:10 nawozu.....
i wszyscy wiedzą o co chodzi Podaj chociaż parametry wody, i czego chcesz od tego nawozu :) uniwersalna i niedroga jest symfonia złota, ale bez przesady. Tytuł: Odp: nawóz do roslin Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Styczeń 15, 2010, 21:01:48 Aqua Plant ,bimbrownia(samo co2, bardzo ważne przy wzroście roślin),PLANTA GAINER CLASSIC. Ja stosuje aqua plant i na razie jest dobrze (pierwszy tydzień)
Tytuł: Odp: nawóz do roslin Wiadomość wysłana przez: pawel_szp Styczeń 15, 2010, 21:29:12 SERA FLORENA. Używam w akwa 72 l chyba działa ;D
Tytuł: Odp: nawóz do roslin Wiadomość wysłana przez: bar94 Styczeń 16, 2010, 17:09:44 a co to ta bimbrownia
Tytuł: Odp: nawóz do roslin Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Styczeń 16, 2010, 18:56:27 Tu masz obszerny temat jak ją zbudować:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/budujemy-bimbrownie-)/ Bimbrownia to produkcja dwutlenku węgla(tanim sposobem). |