Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Woda => Wątek zaczęty przez: bar94 Styczeń 15, 2010, 20:51:21



Tytuł: nawóz do roslin
Wiadomość wysłana przez: bar94 Styczeń 15, 2010, 20:51:21
poszukuje nawozu do roślin uniwersalnego w akwarium 60l   niedrogiego 


Tytuł: Odp: nawóz do roslin
Wiadomość wysłana przez: wkukler Styczeń 15, 2010, 21:00:10
nawozu.....
i wszyscy wiedzą o co chodzi
Podaj chociaż parametry wody, i czego chcesz od tego nawozu :)
uniwersalna i niedroga jest symfonia złota, ale bez przesady.


Tytuł: Odp: nawóz do roslin
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Styczeń 15, 2010, 21:01:48
Aqua Plant ,bimbrownia(samo co2, bardzo ważne przy wzroście roślin),PLANTA GAINER CLASSIC. Ja stosuje aqua plant i na razie jest dobrze (pierwszy tydzień)


Tytuł: Odp: nawóz do roslin
Wiadomość wysłana przez: pawel_szp Styczeń 15, 2010, 21:29:12
SERA FLORENA. Używam w akwa 72 l chyba działa ;D


Tytuł: Odp: nawóz do roslin
Wiadomość wysłana przez: bar94 Styczeń 16, 2010, 17:09:44
a co to ta bimbrownia


Tytuł: Odp: nawóz do roslin
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Styczeń 16, 2010, 18:56:27
Tu masz obszerny temat jak ją zbudować:

http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/budujemy-bimbrownie-)/

Bimbrownia to produkcja dwutlenku węgla(tanim sposobem).