Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Ameryka => Wątek zaczęty przez: iloveyou Styczeń 11, 2005, 17:15:30



Tytuł: Jak rozróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego?
Wiadomość wysłana przez: iloveyou Styczeń 11, 2005, 17:15:30
jak w temacie :)


Tytuł: Jak odróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego?
Wiadomość wysłana przez: piotr l. Styczeń 11, 2005, 17:25:45
Jak osiągną 6-7 cm samcom zaczynają rosnąć "rogi" na pyszczku.


Tytuł: Jak rozróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego?
Wiadomość wysłana przez: mdramski Styczeń 11, 2005, 17:37:48
Samica też może je mieć, ale znacznie mniejsze.


Tytuł: Jak odróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego?
Wiadomość wysłana przez: piotr l. Styczeń 11, 2005, 17:44:53
Oczywiście, tylko że samica to ma raczej wypustki a samiec poroże.