|
Tytuł: Jak rozróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego? Wiadomość wysłana przez: iloveyou Styczeń 11, 2005, 17:15:30 jak w temacie :)
Tytuł: Jak odróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego? Wiadomość wysłana przez: piotr l. Styczeń 11, 2005, 17:25:45 Jak osiągną 6-7 cm samcom zaczynają rosnąć "rogi" na pyszczku.
Tytuł: Jak rozróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego? Wiadomość wysłana przez: mdramski Styczeń 11, 2005, 17:37:48 Samica też może je mieć, ale znacznie mniejsze.
Tytuł: Jak odróżnić płeć u zbrojnika niebieskiego? Wiadomość wysłana przez: piotr l. Styczeń 11, 2005, 17:44:53 Oczywiście, tylko że samica to ma raczej wypustki a samiec poroże.
|