|
Tytuł: jak stosować filtus CO2? Wiadomość wysłana przez: lesnik Październik 16, 2009, 16:42:44 Witam!
Z techniką CO2 mam pierwszy raz do czynienia.W celu zaznajomienia się z tematem zakupiłem prostą butlę (coś w rodzaju spraju)firmy "FILTUS" o poj.1000ml.oraz do tego plastikowy dyfuzor z przyssawkami i wężykiem. Mam pytanie jak podawać CO2,tzn.w jakiej pozycji zamontować dyfuzor(otwór góra czy dół),czy w pobliżu filtra czy też nie,bliżej dna czy powierzchni oraz w jakiej ilości podawać CO2,jak często? Z góry dziękuję. Tytuł: Odp: jak stosować filtus CO2? Wiadomość wysłana przez: andrzejkowac Październik 16, 2009, 19:43:32 Obojętnie gdzie to zamocujesz to i tak nic nie pomoże .Jak chcesz bawić się w CO2 to zrób sobie bimbrownię i zbieraj na butlę .Ten spraj to możesz sobie w buty napsikać efekt będzie podobny .
|