Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Choroby => Wątek zaczęty przez: natka43 Październik 03, 2009, 17:21:26



Tytuł: Brązowe kropki
Wiadomość wysłana przez: natka43 Październik 03, 2009, 17:21:26
Próbowałam szukać na forum ale albo znalazłam albo że nikt nie odpisał albo że to nie dobry opis.Więc chciałabym się zapytac coo to może być za choroba na jednej roślince w dodatu dzisiaj kupionej zobaczyłam takie brązowe kropki co to może być??Po za tym roslina wygląda całkiem normalnie puszcza nowe listki i jest ok .chciałabym też dodać że kropki nie są na wszystkich liściach i że wyglądają tak jakby mozna je było zeskrobać :DCzy wystarczy tylko obciąć listki chore??

POMOCY


Tytuł: Odp: Brązowe kropki
Wiadomość wysłana przez: asagoth Październik 03, 2009, 21:12:31
bez foto ciężko..


Tytuł: Odp: Brązowe kropki
Wiadomość wysłana przez: natka43 Październik 06, 2009, 16:29:13
Oto foty:
http://img62.imageshack.us/i/dsc00218u.jpg/]
http://img62.imageshack.us/i/dsc00219z.jpg/]
Mam nadzieje że będziecie umieli coś zobaczyć