|
Tytuł: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 11:19:18 witajcei. mam zamiar założyc akwarium o pojemności 63litrow. jakie rybki polecacie- kompletnie zielony:P. pozdrawiam
Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: andaxD Wrzesień 21, 2009, 12:10:29 stadko żałobniczek (6-7)
krewetki red cherry glonojada kilka mieczyków ale nie zadużo ( może 4-6) dużo roślin! Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: piotr_5e3 Wrzesień 21, 2009, 12:13:47 Mieczyki chyba troche za duże...
Glnojad też... Lepiej iryski i/lub otoski... Co do żałobniczek to nie wiem, ale IMO mogą być każde każde kąsaczkowate <papa> Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: andaxD Wrzesień 21, 2009, 12:17:31 www.superakwarium.pl
tam jest setka gatunków ryb z opisem i zdjęciem w encyklopedii :) Właśnie z tamtąd dobieram obsadę do mojego akwaria. Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: kowal263 Wrzesień 21, 2009, 12:39:24 ramirezki 1+2
kirysek panda 6 otosek 6 + coś małego ławicowego (neon,rozbora klinowa w ilości ok. 10 szt) Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 13:03:25 a co byście poweidzieli na jakiegos małego raczka??
Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: piotr_5e3 Wrzesień 21, 2009, 13:05:07 Chyba tylko Cambarellus patzcuarensis.
Podobn nie niszczą roślin ^-^ Po 20zł/szt na allegro :P Tytuł: Odp: Obsada do 63l. Wiadomość wysłana przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 16:25:19 aha miałbym jeszcze pytanie jakie polecalibyście roślinki i podłoze??
|