Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Obsady => Wątek zaczęty przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 11:19:18



Tytuł: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 11:19:18
witajcei. mam zamiar założyc akwarium o pojemności 63litrow. jakie rybki polecacie- kompletnie zielony:P. pozdrawiam


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: andaxD Wrzesień 21, 2009, 12:10:29
stadko żałobniczek (6-7)
krewetki red cherry
glonojada
kilka mieczyków ale nie zadużo ( może 4-6)


dużo roślin!


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: piotr_5e3 Wrzesień 21, 2009, 12:13:47
Mieczyki chyba troche za duże...
Glnojad też...
Lepiej iryski i/lub otoski...
Co do żałobniczek to nie wiem, ale IMO mogą być każde każde kąsaczkowate <papa>


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: andaxD Wrzesień 21, 2009, 12:17:31
www.superakwarium.pl

tam jest setka gatunków ryb z opisem i zdjęciem    w encyklopedii :)

Właśnie z tamtąd dobieram obsadę do mojego akwaria.


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: kowal263 Wrzesień 21, 2009, 12:39:24
ramirezki 1+2
kirysek panda 6
otosek 6
+ coś małego ławicowego (neon,rozbora klinowa w ilości ok. 10 szt)


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 13:03:25
a co byście poweidzieli na jakiegos małego raczka??


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: piotr_5e3 Wrzesień 21, 2009, 13:05:07
Chyba tylko Cambarellus patzcuarensis.
Podobn nie niszczą roślin ^-^
Po 20zł/szt na allegro :P


Tytuł: Odp: Obsada do 63l.
Wiadomość wysłana przez: bode1990 Wrzesień 21, 2009, 16:25:19
aha miałbym jeszcze pytanie jakie polecalibyście roślinki i podłoze??