|
Tytuł: Proszę o poradę Wiadomość wysłana przez: pirx Sierpień 05, 2009, 08:32:37 Witam i proszę o poradę.Mam akwarium profilowane 54l dł.60 centa wys.33 centa.Wybrałem już filtr kaskadowy będę wycinał pokrywę, Na jakim boku baniaka najlepiej umieścić filtr aby była dobra filtracja?Mam jeszcze inny problem.W pokrywie jest zamontowana świetlówka T8 Aqua glo trochę mało.Mogę łatwo dołożyć 8 W bez dużej ingerencji w pokrywę ,mam części.Nie jest to tyle ile powinno być ale zawsze.Mogę kupić 8 W AQUA:GLO- SUN- LIFE itp.Jaka da mi najwięcej światła z tych lampek aby skompensować niedobór w wat.
Tytuł: Odp: Proszę o poradę Wiadomość wysłana przez: pirx Sierpień 05, 2009, 08:47:10 Trochę ten wątek nie w tym miejscu, pytania banalne,proszę o odpowiedz.
Tytuł: Odp: Proszę o poradę Wiadomość wysłana przez: IQ Sierpień 19, 2009, 11:36:21 1. Nie pisz wątku pod wątkiem
2. Ja mam kaskadę z tyłu i wszystko dobrze działa 3.Zajrzyj tutaj http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=8424.0 (http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=8424.0) |