|
Tytuł: Woda i pH Wiadomość wysłana przez: sekan Sierpień 05, 2009, 00:39:14 Czy sa jakies wynalazki zeby utrzymac paramert pH 7.0 wody na stalym poziomie.
Tytuł: Odp: Woda i pH Wiadomość wysłana przez: 1975maniek Sierpień 05, 2009, 06:12:58 możesz sobie kupiś sterownik skalar on dozuje CO2 które obniża wartość PH i ustala jej PH na określonym poziomie, ale musisz mieć odpowiednią twardość wody.
|