Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Woda => Wątek zaczęty przez: sekan Sierpień 05, 2009, 00:39:14



Tytuł: Woda i pH
Wiadomość wysłana przez: sekan Sierpień 05, 2009, 00:39:14
Czy sa jakies wynalazki zeby utrzymac paramert pH 7.0 wody na stalym poziomie.


Tytuł: Odp: Woda i pH
Wiadomość wysłana przez: 1975maniek Sierpień 05, 2009, 06:12:58
możesz sobie kupiś sterownik skalar on dozuje CO2 które obniża wartość PH i ustala jej PH na określonym poziomie, ale musisz mieć odpowiednią twardość wody.