Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Tanganika wiki => Wątek zaczęty przez: ToMayz Lipiec 23, 2009, 15:08:34



Tytuł: Tanganika 45l
Wiadomość wysłana przez: ToMayz Lipiec 23, 2009, 15:08:34
Witam.
Mam pytanie. Otóż posiadam akwa 45l(60x30x30 profil) i myślałem o wsadzeniu tam 1+2/3 Muswzlowców krótkich, i moim pytaniem jest, czy mógłbym z nimi trzymać coś jeszcze z Tanganiki? Np. 2 Szczelinowców dwupasych. Czy jest to możliwe?
Pozdrowienia  ^-^


Tytuł: Odp: Tanganika 45l
Wiadomość wysłana przez: ToMayz Lipiec 23, 2009, 20:53:57
Proszę o szybką pomoc  :-[


Tytuł: Odp: Tanganika 45l
Wiadomość wysłana przez: Przemek Lipiec 23, 2009, 22:48:54
Moim zdaniem jeśli nie chcesz kłopotów to w tak małym akwarium-tanganice tylko muszlowce.