|
Tytuł: Tanganika 45l Wiadomość wysłana przez: ToMayz Lipiec 23, 2009, 15:08:34 Witam.
Mam pytanie. Otóż posiadam akwa 45l(60x30x30 profil) i myślałem o wsadzeniu tam 1+2/3 Muswzlowców krótkich, i moim pytaniem jest, czy mógłbym z nimi trzymać coś jeszcze z Tanganiki? Np. 2 Szczelinowców dwupasych. Czy jest to możliwe? Pozdrowienia ^-^ Tytuł: Odp: Tanganika 45l Wiadomość wysłana przez: ToMayz Lipiec 23, 2009, 20:53:57 Proszę o szybką pomoc :-[
Tytuł: Odp: Tanganika 45l Wiadomość wysłana przez: Przemek Lipiec 23, 2009, 22:48:54 Moim zdaniem jeśli nie chcesz kłopotów to w tak małym akwarium-tanganice tylko muszlowce.
|