Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Obsady => Wątek zaczęty przez: darekc Czerwiec 17, 2009, 19:46:59



Tytuł: Obsada 112L
Wiadomość wysłana przez: darekc Czerwiec 17, 2009, 19:46:59
Witam wszystkich serdecznie. Po dość dłuzszej przerwie postanowiłem załozyć akwarium. Poprzednio posiadałem 3 biotopy malawi, aktualnie warunki pozwalają mi na załozenie 112L. Moje pytanie dotyczy obsady.
Chciałbym w nim mieć napewno gurami, niewiem natomiast jak uzupełnić obsade, myślałem też o kiryskach ale naprawde nie wiem co by pasowało do tego baniaka, znam się co prawda na malawi ale to wszystko proszę o pomoc w doborze obsady. Pozdrawiam Darek Jabłonna. 


Tytuł: Odp: Obsada 112L
Wiadomość wysłana przez: dobraf Czerwiec 17, 2009, 20:01:21
skoro gurami to może azję sobie zrób, stado razbor do nich a na dno np. piskorki...


Tytuł: Odp: Obsada 112L
Wiadomość wysłana przez: darekc Czerwiec 17, 2009, 20:08:02
ok wielkie dzięki a może jakie ilości i jakie rośliny. Dziękuje za odp i pozdr.


Tytuł: Odp: Obsada 112L
Wiadomość wysłana przez: dobraf Czerwiec 17, 2009, 20:22:37
ja bym dał gurami 1+2, razbor około 15, piskorków też raczej kilka, - doczytaj jeszcze bo nie jestem nieomylny

aha pytałeś o rośliny z tego co przychodzi mi do głowy: kryptokoryny, mikrozoria, hygrophilie, gałęzatka, nurzańce, (mam te rośliny u siebie)