|
Tytuł: Ramireza - płeć Wiadomość wysłana przez: Macieksoko Kwiecień 29, 2009, 18:21:20 Proszę o pomoc w identyfikacji :)
Samica? (http://images39.fotosik.pl/110/e44fade253ec3b66m.jpg) (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e44fade253ec3b66) Samiec? (http://images49.fotosik.pl/114/8f57f28fa7566ea7m.jpg) (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8f57f28fa7566ea7) Tytuł: Odp: Ramireza - płeć Wiadomość wysłana przez: młodyakwarysta Kwiecień 29, 2009, 18:25:38 według mnie pierwsza samica z powody rozu na brzuszku , 2 samiec
Ps.Oglądalem na zdjęciach i nie wiem czemu ramirezy były wybarwione ,a te jak moje takie jakies blade ciekawe czemu Tytuł: Odp: Ramireza - płeć Wiadomość wysłana przez: wbchgkv Kwiecień 29, 2009, 18:26:41 według mnie dobrze określiłeś płeś tychże ryb. Samiec ma wydłużone 3 pierwsze "żeberka" płaetwy grzbietowej od głowy llicząc, a samica ma łagodnie zaokrąglone płetwy i różowy brzuch.
P.S. Strasznie są chude i blade...wystraszone? :-\ Tytuł: Odp: Ramireza - płeć Wiadomość wysłana przez: Macieksoko Kwiecień 29, 2009, 22:09:15 Są młodziutkie i w porównaniu do kilku dni wcześniej ładnie wybarwione. Dzięki za pomoc :) <good>
Dziś jest już tak :) (http://images40.fotosik.pl/110/53702584bd7335cem.jpg) (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=53702584bd7335ce) Edycja 25-02-2010 Dziś już widać dokładnie płeć :) (http://blekitni.r-ce.pl/wp-content/gallery/moje/kopia-ramirezy_11-2.jpg) |