Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: szymek199214 Kwiecień 18, 2009, 09:16:08



Tytuł: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: szymek199214 Kwiecień 18, 2009, 09:16:08
Witam.Mam problrm.W moim akwarium pływają 2 gurami dwuplamiste i jedna gurami złocista czy jak to sie zwie dokładnie to nie wiem jest taka pomaranczowa.Problem polega na tym ze jedna gurami dwuplamista jest ganiana prze te dwie pozostałe:( co sie dzieje.niech mi ktos wytłumaczy to zachowanie


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: dwight 18 Kwiecień 18, 2009, 09:17:53
powiedz ile litrów ma akwarium i jaką masz obsade.


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: szymek199214 Kwiecień 18, 2009, 09:25:53
akwa 100 litrow moze troche ponad
obsada::
3x gurami
2xgupik
2xmieczyk
2xmolinezja black molly
2xzbrojnik nienieski
1xkirysek spizowy
2xplatka
5xneon inessa



Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: tedy87 Kwiecień 18, 2009, 10:30:50
dziwisz się??
Masz zupę w akwarium, fatalna obsada...


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: mojrzesz Kwiecień 24, 2009, 21:32:18
ee tam nie słuchaj go ;) napewno nie chodzi tu o obsade....moj kumel ma 3 rodzaje gurami w 100l i żyją spox


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: Mataertest Kwiecień 24, 2009, 21:59:32
dziwisz się??
Masz zupę w akwarium, fatalna obsada...

jeju jakbyś zobaczył moje 112l akwa to byś z krzesła spadł


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: szymonw Kwiecień 24, 2009, 22:47:03
podaj układ - ile samców i samic? reszta nie ma znaczenia.


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: mojrzesz Kwiecień 25, 2009, 07:25:29
Widzę ze w obsadzie masz kiryski , one są stande ....dokup jeszcze z 2


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: szymonw Kwiecień 25, 2009, 08:14:08
Widzę ze w obsadzie masz kiryski , one są stande ....dokup jeszcze z 2

po pierwsze wypowiedź nie na temat, a po drugie dodanie 2 szt. do 1 szt nie czyni jeszcze stada.


Tytuł: Odp: gurami:(
Wiadomość wysłana przez: mojrzesz Kwiecień 25, 2009, 08:23:48
ale zawsze nie jest sam ;)