|
Tytuł: gurami:( Wiadomość wysłana przez: szymek199214 Kwiecień 18, 2009, 09:16:08 Witam.Mam problrm.W moim akwarium pływają 2 gurami dwuplamiste i jedna gurami złocista czy jak to sie zwie dokładnie to nie wiem jest taka pomaranczowa.Problem polega na tym ze jedna gurami dwuplamista jest ganiana prze te dwie pozostałe:( co sie dzieje.niech mi ktos wytłumaczy to zachowanie
Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: dwight 18 Kwiecień 18, 2009, 09:17:53 powiedz ile litrów ma akwarium i jaką masz obsade.
Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: szymek199214 Kwiecień 18, 2009, 09:25:53 akwa 100 litrow moze troche ponad
obsada:: 3x gurami 2xgupik 2xmieczyk 2xmolinezja black molly 2xzbrojnik nienieski 1xkirysek spizowy 2xplatka 5xneon inessa Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: tedy87 Kwiecień 18, 2009, 10:30:50 dziwisz się??
Masz zupę w akwarium, fatalna obsada... Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: mojrzesz Kwiecień 24, 2009, 21:32:18 ee tam nie słuchaj go ;) napewno nie chodzi tu o obsade....moj kumel ma 3 rodzaje gurami w 100l i żyją spox
Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: Mataertest Kwiecień 24, 2009, 21:59:32 dziwisz się?? Masz zupę w akwarium, fatalna obsada... jeju jakbyś zobaczył moje 112l akwa to byś z krzesła spadł Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: szymonw Kwiecień 24, 2009, 22:47:03 podaj układ - ile samców i samic? reszta nie ma znaczenia.
Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: mojrzesz Kwiecień 25, 2009, 07:25:29 Widzę ze w obsadzie masz kiryski , one są stande ....dokup jeszcze z 2
Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: szymonw Kwiecień 25, 2009, 08:14:08 Widzę ze w obsadzie masz kiryski , one są stande ....dokup jeszcze z 2 po pierwsze wypowiedź nie na temat, a po drugie dodanie 2 szt. do 1 szt nie czyni jeszcze stada. Tytuł: Odp: gurami:( Wiadomość wysłana przez: mojrzesz Kwiecień 25, 2009, 08:23:48 ale zawsze nie jest sam ;)
|