Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Oczko wodne => Wątek zaczęty przez: kruk Luty 08, 2009, 14:56:08



Tytuł: Żabi skrzek ?
Wiadomość wysłana przez: kruk Luty 08, 2009, 14:56:08
Właśnie wróciłem z działki. Znalazłem tam w pudełku skrzek żabi - tak myśle ? Co o tym sądzicie co mam z tym zrobić ? wziołem kilka jajeczek do domu mam tam wsadzić jakiegoś liścia czy co ? mam to w słoiku na parapecie.
Zdjęcia :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d42cd2fac7ece39c.html (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d42cd2fac7ece39c.html)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab374d84d034a767.html (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab374d84d034a767.html)


Z góry dzieki ! :D


Tytuł: Odp: Żabi skrzek ?
Wiadomość wysłana przez: Mutari28 Luty 08, 2009, 18:57:55
Żabi skrzek o tą porę roku. To nie możliwe, one jeszcze śpią.


Tytuł: Odp: Żabi skrzek ?
Wiadomość wysłana przez: kruk Luty 09, 2009, 08:32:48
Dzięki ! 
  Ale w takim razie co to może być ?  ???


Tytuł: Odp: Żabi skrzek ?
Wiadomość wysłana przez: luk193 Luty 09, 2009, 14:25:16
Żabi skrzek to na pewno nie jest . Możliwe że z poprzedniego roku zostały .Zwróć uwagę na brak zalążków kijanek