|
Tytuł: Żabi skrzek ? Wiadomość wysłana przez: kruk Luty 08, 2009, 14:56:08 Właśnie wróciłem z działki. Znalazłem tam w pudełku skrzek żabi - tak myśle ? Co o tym sądzicie co mam z tym zrobić ? wziołem kilka jajeczek do domu mam tam wsadzić jakiegoś liścia czy co ? mam to w słoiku na parapecie.
Zdjęcia : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d42cd2fac7ece39c.html (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d42cd2fac7ece39c.html) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab374d84d034a767.html (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab374d84d034a767.html) Z góry dzieki ! :D Tytuł: Odp: Żabi skrzek ? Wiadomość wysłana przez: Mutari28 Luty 08, 2009, 18:57:55 Żabi skrzek o tą porę roku. To nie możliwe, one jeszcze śpią.
Tytuł: Odp: Żabi skrzek ? Wiadomość wysłana przez: kruk Luty 09, 2009, 08:32:48 Dzięki !
Ale w takim razie co to może być ? ??? Tytuł: Odp: Żabi skrzek ? Wiadomość wysłana przez: luk193 Luty 09, 2009, 14:25:16 Żabi skrzek to na pewno nie jest . Możliwe że z poprzedniego roku zostały .Zwróć uwagę na brak zalążków kijanek
|