|
Tytuł: Molinezja Wiadomość wysłana przez: vanplesniak Styczeń 30, 2009, 15:21:27 kupiłem 4 małe molinezje. Mają około 2-3m. Za ile gdzies będą się kocic (mam 2 parki)?
Tytuł: Odp: Molinezja Wiadomość wysłana przez: marek121221 Styczeń 31, 2009, 22:40:28 To zależy kiedy zostały zapłodnione <papa>
Tytuł: Odp: Molinezja Wiadomość wysłana przez: vanplesniak Styczeń 31, 2009, 22:41:05 A kiedy mogą sie zapładniać?
Tytuł: Odp: Molinezja Wiadomość wysłana przez: marek121221 Luty 02, 2009, 16:08:36 Cały czas moje robią to co kilka minut ;D
Ps współczuję samiczce ale zauważyłem że ona go zachęca ;D Tytuł: Odp: Molinezja Wiadomość wysłana przez: zegarsky91 Luty 02, 2009, 16:56:42 Molinezje to mają niezła chcice żeby tak z laskami było same żeby zachęcały ;];p
ale tak po miesiacu czyli ldugosc 2cm maja dojrzałość i na serio się moga zapładniac ;p Tytuł: Odp: Molinezja Wiadomość wysłana przez: mdramski Luty 03, 2009, 00:41:26 |