Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: vanplesniak Styczeń 30, 2009, 15:21:27



Tytuł: Molinezja
Wiadomość wysłana przez: vanplesniak Styczeń 30, 2009, 15:21:27
kupiłem 4 małe molinezje. Mają około 2-3m. Za ile gdzies będą się kocic (mam 2 parki)?


Tytuł: Odp: Molinezja
Wiadomość wysłana przez: marek121221 Styczeń 31, 2009, 22:40:28
To zależy kiedy zostały zapłodnione  <papa>


Tytuł: Odp: Molinezja
Wiadomość wysłana przez: vanplesniak Styczeń 31, 2009, 22:41:05
A kiedy mogą sie zapładniać?


Tytuł: Odp: Molinezja
Wiadomość wysłana przez: marek121221 Luty 02, 2009, 16:08:36
Cały czas moje robią to co kilka minut  ;D
Ps współczuję samiczce ale zauważyłem że ona go zachęca ;D


Tytuł: Odp: Molinezja
Wiadomość wysłana przez: zegarsky91 Luty 02, 2009, 16:56:42
Molinezje to mają niezła chcice żeby tak z laskami było same żeby zachęcały ;];p 

ale tak po miesiacu czyli ldugosc 2cm maja dojrzałość i na serio się moga zapładniac ;p


Tytuł: Odp: Molinezja
Wiadomość wysłana przez: mdramski Luty 03, 2009, 00:41:26
Mają około 2-3m.

To chyba rekiny, a nie molinezje  ;)