Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Nierybiaste => Wątek zaczęty przez: ank@ Styczeń 26, 2009, 19:57:27



Tytuł: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: ank@ Styczeń 26, 2009, 19:57:27
pojawiły się nie wiem z kąd i "skolonizowały wszystko (procz rybek ;) ). wie ktoś jak można się ich pozbyć???


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: wirek Styczeń 27, 2009, 11:22:31
Jak rozumiem z Twojego podpisu, to stułbie są w akwarium z tym jednym bojownikiem i trzema kiryskami? Może przestań karmić ryby przez parę dni i problem zniknie. Ponoć labiryntowce są dobre na stułbie


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: szymonw Styczeń 27, 2009, 11:50:11
http://www.akwarium.net.pl/adv/hydra.htm


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: ank@ Styczeń 27, 2009, 19:44:15
Ponoć labiryntowce są dobre na stułbie
to już wiem dlaczego bojek "żre" paprotnicę... (tam jest ich dużo)


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: Emi Styczeń 27, 2009, 19:47:47
A co wam przeszkadzają te stułbie? Takie fajne zwierzaki :)


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: Miki97 Luty 28, 2009, 21:42:51
Te zwierzaki to akwariowi konkwistadorzy? Ja w ostatecznym przypadku użyłbym chemii (ale mogą być straty na roślinkach). A co do mniej inwazyjnych metod, nie mam pojęcia…


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: aaa Luty 28, 2009, 21:45:03
ank@, prosze podziel sie ze mna stułbiami.
Proszę....  :D ;D :-*


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: Melmin Luty 28, 2009, 22:34:27
aaa dobre  haha xD


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: aaa Luty 28, 2009, 22:37:33
ale ja naprawde lubie stułbie - zakładam stułbiarium , ale dzisiaj ich szukałam w jeziorku i jeszcze ich nie ma... ;(
prosze, prosze, prosze...!


Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii?
Wiadomość wysłana przez: Melmin Luty 28, 2009, 22:46:58
przyznam sie że ja też tylko nie wiem jak je spłodzić z czego... a może wstrzyknąć jakiejś małej roślince geny stułbi to zamiast listków będą takie gałązki? albo może same z siebie się spłodzą... ^^ ale tak na serio to też nie mam pojęcia a chciał bym...