|
Tytuł: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: ank@ Styczeń 26, 2009, 19:57:27 pojawiły się nie wiem z kąd i "skolonizowały wszystko (procz rybek ;) ). wie ktoś jak można się ich pozbyć???
Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: wirek Styczeń 27, 2009, 11:22:31 Jak rozumiem z Twojego podpisu, to stułbie są w akwarium z tym jednym bojownikiem i trzema kiryskami? Może przestań karmić ryby przez parę dni i problem zniknie. Ponoć labiryntowce są dobre na stułbie
Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: szymonw Styczeń 27, 2009, 11:50:11 http://www.akwarium.net.pl/adv/hydra.htm
Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: ank@ Styczeń 27, 2009, 19:44:15 Ponoć labiryntowce są dobre na stułbie to już wiem dlaczego bojek "żre" paprotnicę... (tam jest ich dużo) Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: Emi Styczeń 27, 2009, 19:47:47 A co wam przeszkadzają te stułbie? Takie fajne zwierzaki :)
Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: Miki97 Luty 28, 2009, 21:42:51 Te zwierzaki to akwariowi konkwistadorzy? Ja w ostatecznym przypadku użyłbym chemii (ale mogą być straty na roślinkach). A co do mniej inwazyjnych metod, nie mam pojęcia…
Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: aaa Luty 28, 2009, 21:45:03 ank@, prosze podziel sie ze mna stułbiami.
Proszę.... :D ;D :-* Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: Melmin Luty 28, 2009, 22:34:27 aaa dobre haha xD
Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: aaa Luty 28, 2009, 22:37:33 ale ja naprawde lubie stułbie - zakładam stułbiarium , ale dzisiaj ich szukałam w jeziorku i jeszcze ich nie ma... ;(
prosze, prosze, prosze...! Tytuł: Odp: jak się pozbyć stułbii? Wiadomość wysłana przez: Melmin Luty 28, 2009, 22:46:58 przyznam sie że ja też tylko nie wiem jak je spłodzić z czego... a może wstrzyknąć jakiejś małej roślince geny stułbi to zamiast listków będą takie gałązki? albo może same z siebie się spłodzą... ^^ ale tak na serio to też nie mam pojęcia a chciał bym...
|