Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Obsady => Wątek zaczęty przez: Damian Skoczylas Styczeń 12, 2009, 20:39:17



Tytuł: Tetry cesarkie i tetry czrne
Wiadomość wysłana przez: Damian Skoczylas Styczeń 12, 2009, 20:39:17
Mam akwarium 120l z obsadą:
4 tetry cesarskie
2 tetry czarne
1 wąsacz kolczsty
i niewiem co moge jeszcze dokupić


Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne
Wiadomość wysłana przez: andrzejkowac Styczeń 12, 2009, 20:59:27
tetra czarna to ryba stadna a dwa to para więc ...


Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne
Wiadomość wysłana przez: Emi Styczeń 13, 2009, 11:47:10
120 l dla tetr cesarskich to wg mnie za mało.


Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne
Wiadomość wysłana przez: ivan23 Styczeń 13, 2009, 11:53:37
120 l dla tetr cesarskich to wg mnie za mało.


Bez przesady Emi, przecież to żaden wieloryb.  :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82yszczyk_cesarski

http://www.superakwarium.pl/tetra-cesarska-id476.html

Dorasta do maksymalnie 6 cm, tak więc myślę że dla małego stadka 120 l to aż nadto  <good>


Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne
Wiadomość wysłana przez: Emi Styczeń 13, 2009, 11:56:09
Ta ryba jest bardzo agresywna i tu jest pies pogrzebany. Aha, to 6 cm to sobie włóż między bajki. Widziałam większe okazy.


Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne
Wiadomość wysłana przez: nestoor Styczeń 13, 2009, 12:05:20
tetry czane ladnie prezentuja sie w grupie ;p i rosna baaardzo szybko jak na drozdzach !