|
Tytuł: Tetry cesarkie i tetry czrne Wiadomość wysłana przez: Damian Skoczylas Styczeń 12, 2009, 20:39:17 Mam akwarium 120l z obsadą:
4 tetry cesarskie 2 tetry czarne 1 wąsacz kolczsty i niewiem co moge jeszcze dokupić Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne Wiadomość wysłana przez: andrzejkowac Styczeń 12, 2009, 20:59:27 tetra czarna to ryba stadna a dwa to para więc ...
Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne Wiadomość wysłana przez: Emi Styczeń 13, 2009, 11:47:10 120 l dla tetr cesarskich to wg mnie za mało.
Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne Wiadomość wysłana przez: ivan23 Styczeń 13, 2009, 11:53:37 120 l dla tetr cesarskich to wg mnie za mało. Bez przesady Emi, przecież to żaden wieloryb. :D http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82yszczyk_cesarski http://www.superakwarium.pl/tetra-cesarska-id476.html Dorasta do maksymalnie 6 cm, tak więc myślę że dla małego stadka 120 l to aż nadto <good> Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne Wiadomość wysłana przez: Emi Styczeń 13, 2009, 11:56:09 Ta ryba jest bardzo agresywna i tu jest pies pogrzebany. Aha, to 6 cm to sobie włóż między bajki. Widziałam większe okazy.
Tytuł: Odp: Tetry cesarkie i tetry czrne Wiadomość wysłana przez: nestoor Styczeń 13, 2009, 12:05:20 tetry czane ladnie prezentuja sie w grupie ;p i rosna baaardzo szybko jak na drozdzach !
|