|
Tytuł: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Grudzień 21, 2008, 15:23:00 ???
Proszę o pomoc w doborze sprzetu do akwarium narożnego zfiltrem wewnętrznym o wymiarach 57x57x50 Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: zegarsky91 Grudzień 23, 2008, 15:35:30 może podaj litraż co bo tak to nie za bardzo dobierać sprzęt ;/
Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Grudzień 23, 2008, 17:38:38 Sorki, litraż tego zbiornika to około 120 litrów.
Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: daruń Styczeń 18, 2009, 21:18:30 posiadam ten sam zbiornik a kubelek ex600 mozna też ex700 lub innych marek np eheim o przepływie 120 150 l/h . ja posiadam tetre i jestem zadowolony
Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: racso Styczeń 19, 2009, 09:22:29 ja w 5 cm niższym mam grzałkę tetra tec 75w i jestem b. zadowolony
Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: daniel.iron Styczeń 19, 2009, 15:22:57 to da dam swoje typy:
filtr to też kwestia wyboru własnego opinii są miliony każdy powie coś innego: tetra: ex600 ex700 JBL: e700 Eheim: 2222, 2224 Aquael: 150, 250 Fluval: 105, 205 Grzałka kwestia wyboru byle miała termostat z firmy polecę JAGER, AQUAEL, TETRA moc 75W w zupełności wystarczy Jeszcze powiedz jakie to ma być akwarium bo jeśli roślinne to nie ma potrzeby kupna filtra wewnętrznego, jeśli zaś mają być tam rybki mocno brudzące to polecam głowicę atman, aquael cirkulator, lub filtr weipro Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Styczeń 19, 2009, 16:39:25 Dziękuje za rady , akwarium nie będzie roslinne. neon 20 glonojad 1 kirys pstry 2 Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Styczeń 19, 2009, 16:43:53 faktycznie opini na temat tego samego sprzetu jest tyle samo dobrych co złych,jeszcze raz dziekuje za wszystkie wiadomosci , <papa>pozdrawiam
Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50 Wiadomość wysłana przez: daniel.iron Styczeń 19, 2009, 17:20:41 używaj opcji edytuj.
W twoim przypadku nie opłaca się kupować filtra wewnętrznego. Powodzenia <papa> |