Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Sprzęt, technika akwarystyczna => Wątek zaczęty przez: kubek2407 Grudzień 21, 2008, 15:23:00



Tytuł: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Grudzień 21, 2008, 15:23:00
 ???
Proszę o pomoc w doborze sprzetu do akwarium narożnego zfiltrem wewnętrznym o wymiarach 57x57x50


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: zegarsky91 Grudzień 23, 2008, 15:35:30
może podaj litraż  co bo tak to nie za bardzo dobierać sprzęt ;/


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Grudzień 23, 2008, 17:38:38
Sorki, litraż tego zbiornika to około 120 litrów.


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: daruń Styczeń 18, 2009, 21:18:30
posiadam ten sam zbiornik a kubelek ex600 mozna też ex700 lub innych marek np eheim o przepływie 120 150 l/h . ja posiadam tetre i jestem zadowolony


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: racso Styczeń 19, 2009, 09:22:29
ja w 5 cm niższym mam grzałkę tetra tec 75w i jestem b. zadowolony


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: daniel.iron Styczeń 19, 2009, 15:22:57
to da dam swoje typy:

filtr to też kwestia wyboru własnego opinii są miliony każdy powie coś innego:
tetra: ex600 ex700
JBL: e700
Eheim: 2222, 2224
Aquael: 150, 250
Fluval: 105, 205

Grzałka kwestia wyboru byle miała termostat z firmy polecę JAGER, AQUAEL, TETRA moc 75W w zupełności wystarczy

Jeszcze powiedz jakie to ma być akwarium bo jeśli roślinne to nie ma potrzeby kupna filtra wewnętrznego, jeśli zaś mają być tam rybki mocno brudzące to polecam głowicę atman, aquael cirkulator,  lub filtr weipro


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Styczeń 19, 2009, 16:39:25
 
Dziękuje za rady , akwarium nie będzie roslinne.
 

neon 20
glonojad 1
kirys pstry 2


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: kubek2407 Styczeń 19, 2009, 16:43:53
faktycznie opini na temat tego samego sprzetu jest tyle samo dobrych co złych,jeszcze raz dziekuje za wszystkie wiadomosci , <papa>pozdrawiam


Tytuł: Odp: Jaki sprzęt do narożnego 57x57x50
Wiadomość wysłana przez: daniel.iron Styczeń 19, 2009, 17:20:41
używaj opcji edytuj.

W twoim przypadku nie opłaca się kupować filtra wewnętrznego.
Powodzenia <papa>