|
Tytuł: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lukapone Grudzień 02, 2008, 19:42:17 witam wszystkich :)
chciałbym dokupić kilka rybek do akwarium ogulnego i zależalo by mi na rybce podobnej do pielęgnicy papuziej tylko akurat niechce.Moze byc podobnych rozmiarów i o barwie [czerwona ,zółta ,niebieska] czym bardziej kolorowa tym lepiej :) moze jakaś pielegnica byle była spokojna i ni jadła roślin? czy ktos moze mi doradzić w tym temaci :D Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: marek121221 Grudzień 02, 2008, 19:44:36 A jakie masz rybki hodować??????
Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lukapone Grudzień 02, 2008, 20:03:56 juz pływaja w 240l
2 bocjie wspaniałe 4 danio malabarskie 2 brzanki rekinie 5 glonojadów 1 labeo zielony 1 kosiarka 1 sumik Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lauri24 Grudzień 02, 2008, 20:06:59 Kosiarki i sumiki (szkliste? czy jakie) jeśli szkliste to są rybami stadnymi min.5 sztuk...
bocja ryba stadna,brzanka rośnie ogrooomna!!!! hmm...papuzie osiągają duże rozmiary...a czemu nie chcesz papuzi? Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: marek121221 Grudzień 02, 2008, 20:08:15 A ja bym sobie kupił ze 3 bocje resztę oddał i kupiła dyski <papa>
Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lauri24 Grudzień 02, 2008, 20:12:11 Bocje i dyski??
Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lukapone Grudzień 02, 2008, 20:13:30 sa ładne tylko tyle o nich sie naczytałem ze dam sobie z nimi spokuj :)
i cos w zamian bym sobie wybrał ? sumik to jak sie nie myle to mandi mały czy coś takiego Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lauri24 Grudzień 02, 2008, 20:15:06 Ale czemu chcesz coś podobnego do papuzi a nie samą papuzie?
choć ja bym sobie odpuściła na twoim miejscu...masz bałagan w obsadzie a papuzie i tym podobne zjadłyby ci rośłinki Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: marek121221 Grudzień 02, 2008, 20:16:06 A może pielęgnice pomarańczowopłetwe???
Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: lukapone Grudzień 02, 2008, 20:18:59 bo papuzie to jakieś mieszańce i barwią je jakos nie chumanitarnie :(
Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: marek121221 Grudzień 02, 2008, 20:22:35 Wiesz co skalarki są ładne lub gurami mieczyki prawdziwe
neonki kolorowe <papa> Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: kozak-93 Grudzień 02, 2008, 21:04:57 Najpierw uporządkuj dotychczasową obsadę, a potem dokupuj nowe rybki.
Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: marek121221 Grudzień 02, 2008, 21:08:32 Kozak
ja bym zmniejszył ilość ryb stadnych do bocji i neonek i jakieś duże rybki łagodne <papa> Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: damjakas Grudzień 03, 2008, 20:54:17 A ja bym sobie kupił ze 3 bocje resztę oddał i kupiła dyski <papa> Marek, jak jesteś facet to się wstydź, już drugi raz na gorącym uczynku ;), ja też bym rozpoczonał z obsadą od początku. A może 40 neonów i para paletek???Tytuł: Odp: Jaka dobrac rybe Wiadomość wysłana przez: owlman Grudzień 03, 2008, 21:07:03 Jezeli pielegnice to tylko o wymaganiach wodnych /parametry/ zblizonych do ryb ,ktore juz masz . Moga to byc np. Akary z Maronii . A obsada , ktora juz masz do powaznego porzadku . Robisz tzw. "bigos na winie" ; co sie nawinie ,to do gara . Jest to niezdrowe / dla ryb / i nieestetyczne dla oczu . Kompletnie bez przemyslen i podstaw .
|