|
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: KAMILO Listopad 11, 2003, 23:00:25 Może mi coś powiedziec o tej pielęgniczce :? ... jakie ma wymagania :?: ... jeśli ma takie same wymagania co Ramireza to niema sensu pisać o tym jeszcze raz, no ale jeśli znacie jakieś ważne wiadomości o tej rybie to byłbym wdzieczny za odpowiedzi...
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: Harpia Listopad 11, 2003, 23:08:51 ma takie same wymaganie w końcu to ryby tego samego biotopu, różni je troszeczke większa zaczepność i życie w haremach (samiec + 2 samiczki)
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: Goojasek Listopad 12, 2003, 08:31:53 Cytat: Sarmik ma takie same wymaganie w końcu to ryby tego samego biotopu, różni je troszeczke większa zaczepność i życie w haremach (samiec + 2 samiczki) W mniejszych akwa (poniżej 100l)lepiej sprawdza sie samiec+3samiczki a poza tym to te same wymagania,moze miec troszke twardsza wode niz inne pielegniczki z rodzaju apistogramma Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: KAMILO Listopad 12, 2003, 08:38:44 a do jakich rozmarów dorasta ta ryba... :?
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: KAMILO Listopad 13, 2003, 18:32:40 mam rozumieć że samiec może mieć naraz ikre np. z 3 samicami :?
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: Goojasek Listopad 13, 2003, 19:18:14 Tak,samice zjamuja ''rewiry'' (np.jeDna samiczka zajmie połówke kokosa,a inna grote z kamieni),a samiec zajmuje terytorium większe w którego skład wchodza terytoria samic.samiec dorasta do 9 cm. a samica do 6-7 cm.
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: KAMILO Listopad 13, 2003, 22:54:48 no super ryba jak będę miał Akwa 100l to pierwszą rybe którą dokupie będą to pielęgniczki kakadu... no i oczywiście Ramirezy...
super musi to wyglądać jak samiec z 3 samiczkami filtruje :) wszystkie jednakowo traktuje... :? czy sa jakieś sprzeczki między samicami... :?: Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: Goojasek Listopad 14, 2003, 17:35:11 w mniejszych akwa jak są 2 samice to ta która ma tarło goni ta słabszą, a jak masz 3 to nie powinno być problemów.
To dobrze że je wybrał;eś to jedene z moich ulubionych ryb !! Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: KAMILO Listopad 14, 2003, 18:54:28 Ramirezy moga być z Kakadu... :?
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: Goojasek Listopad 15, 2003, 10:15:24 Ja miałem ramirezy z kakadu i tylko przez pierwsze 2 dni po kupieniu ramirezów samiec kakadu atakował ramirezy,ale niegroźnie, potem było oki pływały koło siebie i nic sie nie działo.
Ale to zalezy od ''harakteru'' samca kakadu. Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: KAMILO Listopad 16, 2003, 15:04:47 czyli styki agresji pomiędzy samcem kakadu a samcem ramirezy niegroza smierca któreś z ryb :?
Tytuł: Pielęgniczki Kakadu... Wiadomość wysłana przez: Goojasek Listopad 18, 2003, 13:19:32 raczej nie.
Ale jak juz pisałem to zależy jakiego kakadu bedziesz miał.Jak spokojnego to nic ramirezom nie grozi |