|
Tytuł: obsada i pare pytan Wiadomość wysłana przez: Adrian222 Wrzesień 04, 2008, 14:12:35 Witam
Mam 60 litrowe akwarium 60x33x30 bardzo dobrze wyposazone dobry filtr i grzalka pokrywa itp. i mam takie pare pytan w akwairum mam do tej pory 5 razbor klinowych, 5 neonkow inessy, 2 gurami ksiezycowych 2 molinezje 2 mieczyki i 2 gupiki. i mam takie pytanie jaka temperatura do nich? jak narazie mam 26 stopni i czy taka woda wystarczy? karmie je 2 razy dziennie o 7 rano i o 19. (rano pokarmem naturalnym a wieczorem wzmacnającym pokarmem jajecznym. czy dobrze robie? i jeszcze ostatnie pytanie czy moge jeszcze dokupic pare rybek ? powiedzmy jakies jeszcze 5 neonkow i 5 razbor lub jakies inne gatunki? czy nie bedzie im ciasno? bardzo prosze o odpowiedzi i uwagi. poniewaz jestem dopiero poczatkujacym akwarysta czekam na odpowiedzi i pozdrawiam Tytuł: Odp: obsada i pare pytan Wiadomość wysłana przez: gurami999 Wrzesień 04, 2008, 17:07:58 Możesz dodać neony lub razbory jeśli oddasz gurami, molki i mieczyki
Tytuł: Odp: obsada i pare pytan Wiadomość wysłana przez: Luana Wrzesień 05, 2008, 09:35:06 i poszerz rybkom menu. 2 rodzaje płatków to za mało. możesz dokupić np. mrożonego wodzienia
wg. mnie przykładowa obsada do twojego akwarium powinna być taka (to tylko sugestia): 2x prętnik karłowaty, 8-10x razbora klinowa, 4x otosek lub 2x pielęgniczka ramireza, 8-10 x neon innesa, 4x otosek jak dla mnie za dużo gatunków masz w tej chwlili. ogranicz się do mniejszej ilości - taki misz-masz nie wygląda dobrze |