|
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: MANIEK Lipiec 25, 2004, 15:23:19 okolo tydzien temu kupilem welonke wraz z kula dla mojej dziewczyny i padla po okolo 5 dniach. Zrobila jej sie na glowie fioletowa plama, pewnie dlatego ze nie bylo napowietrzania a wczesniej byla przyzwyczajona a poza tym byla dosc duza. Kupilem nastepna ale malutka i zdechla po 24 godzinach!!! nie wiem czy jest sens kupowac nastepna i umieszczeac ja w kuli bez napowietrzania?!? co moze byc przyczyna ze zdychaja?? Woda byla wymieniana codziennie. pozdrowionka!!
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: Raffy Lipiec 25, 2004, 16:49:40 Maniek - :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
RYB SIĘ NIE TRZYMA W KULACH !!!!!!!! ILE RAZY POWTARZALISMY ŻE SIĘ NIE TRZYMA SIĘ RYB W KULACH :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: Kup jej akwa 40 l. z welonką + równowagą biologiczną +dobra dieta+kilka roślin+dobry filtr+temp 23C top wtedy... Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: marcinn Lipiec 25, 2004, 21:23:15 SADYSTA !!!! A ten sprzedawca to też niezly debil skoro sprzedał ci welonkę w kuli :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!::!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!::!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted:
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: MANIEK Lipiec 25, 2004, 21:44:14 Wiecie, tak to juz jest na tym swiecie ze wyglad sie liczy a nie dobro zwierzat!!! Nigdy nie mialem welonek!!! Czlowiek uczy sie na bledach!!! Teraz juz wiem i w kuli posadze kwiatki a welonki do akwa z filtrem i roslinkami itp!!! Dzieki za info, ale to sprzedawca wprowadzil mnie w blad!! pozdro! :oops:
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: michał Lipiec 26, 2004, 09:43:44 Maniek piszesz pod swoimi postami że masz akwa 110l. :) i niewiesz że trzymanie ryb w kuli to istna męczarnia dla nich :?: :?: :?: :!: :evil:
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: Oggy Lipiec 26, 2004, 10:43:37 :evil: A bo ludzie widzą ze w kuli welonka niezle wygląda i idą na to a nie bierą juz pod uwagę jak moze się rybka w tym czuć !!!!
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: MANIEK Lipiec 26, 2004, 13:11:04 :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: Oggy Lipiec 26, 2004, 15:41:12 Ale nieprzejmuj się na przyszłosc będziesz wiedział, a zamiast kuli wez kup chociażby małe 10 litrowe akwa :wink:
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: mdramski Lipiec 26, 2004, 15:50:46 Ale przypadkiem nie trzymaj w nim welonki :)
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: MANIEK Lipiec 26, 2004, 23:14:36 Ja jednak czegos nie rozumiem... Jaka jest roznica pomiedzy kula 15 litrow a akwa 15 litrow??? Zakladajac za wyposazenie bedzie identyczne. filter, roslinki ipt i welonka do kompletu :lol: Pozdrawiam!!
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: mdramski Lipiec 27, 2004, 08:13:54 Kształt !!!
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: sir Michael Lipiec 27, 2004, 10:46:34 Cytat: mdramski Kształt !!! no i jeszcze... Koszty! Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: mdramski Lipiec 27, 2004, 10:50:09 Cytat: sir Michael Cytat: mdramski Kształt !!! Koszty! Mniejsza o koszt, jak kogoś stać to niech sobie kupuje co chce. Rybom to obojętne ile zapłacisz za akwa. Dla nich najważniejsze jest to w czym będą żyły. Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: Tomlsv Lipiec 27, 2004, 11:20:04 Akwarium 15L ?? Ludzie, 15L to nie akwarium, w 15L to nawet ryb w sklepach sie nie trzyma !! "Akwaria 15L" służą (powinny służyć) jedynie jako kotniki lub kwarantanniki. A taki zbiorniczek od 15L kuli różni sie tym że w miare wygodnie można do niego włożyć filtr i grzałke.
Tytuł: dlaczego zdychaja welonki???? Wiadomość wysłana przez: MANIEK Lipiec 27, 2004, 12:41:23 Oki, dzieki moja ciekawosc zostala zaspokojona, zrozumialem o co chodzi!!!Pozdrawiam!!
|