|
Tytuł: Ampularia - kilka dni w słoiku Wiadomość wysłana przez: sir Michael Lipiec 11, 2004, 17:29:42 Czy jakieś 3 ampularie przetrwałyby kilka (5-7) dni w słoiku? Wybieram się w środe do rodziny w Warszawie, zamierzam zakupić te ślimaki. A zatem, czy przetrwałyby ten tydzień + drobne trzęsienie w podróży przez 3 godziny :?:
Tytuł: Ampularia - kilka dni w słoiku Wiadomość wysłana przez: Tramal Lipiec 12, 2004, 14:34:46 Myśle że spoko tylko ich w tym słoiku nie zagotuj :) takie pojemnik szybko się nagrzewa dość. wypełnij go dobrze wodą ale tak by zstało trochę powietrza. co jakiś czasd (np godzinę ) możesz odkręcać i zakrecać słoik to powietrze się wymieni na świerze. To jednak dobre przy transporcie ryb myślę że ślimaczki lepiej to znoszą (werek zapewni mniejsze ew. zniszczenia muszli) Pozdrawiam
|