Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: Adi Lipiec 05, 2004, 17:32:04



Tytuł: Rybki do akwarium........
Wiadomość wysłana przez: Adi Lipiec 05, 2004, 17:32:04
Do akwarium o pojemności 40 do 60 litrów. Poniewaz teraz mam mniejsze i mam takie :
Neno innesa (2 szt)
Gubik
Danio Pręgowany
Rozworek (albo jakoś podobnie i poszukuje o nim onformacji)
Glonojadek

Jakie rybki i roślinki powinienem dokupić?


Tytuł: Rybki do akwarium........
Wiadomość wysłana przez: Raffy Lipiec 05, 2004, 18:02:53
zauważ że neonki są stadne wieć ja bym dokupił jeszcze a dania pręgowanego bym oddał i dokupilbym kiryski i gupiki.

Co to jest ten "Rozworek" ?


Tytuł: Rybki do akwarium........
Wiadomość wysłana przez: Adi Lipiec 05, 2004, 20:26:16
Rozworek to taka mała rybka, w pionie, w połowie ciala jest podzielona na dwie kolorowe części: Biała i czarną. Je suchą karme i nie wymaga żadnej specjalnej opieki. Tyle o niej wiem z własnego doświadczenia.


Tytuł: Rybki do akwarium........
Wiadomość wysłana przez: Sebastian Lipiec 05, 2004, 21:13:31
A nie jest to przypadkiem rozbora klinowa (Rasbora heteromorpha )?
(http://www.akwafoto.pl/display.php?id=0028500001)


Tytuł: Rybki do akwarium........
Wiadomość wysłana przez: Przemek Lipiec 06, 2004, 07:36:24
Dlaczego nazwa pawich oczek jest ciągle zniekształcana...
Poprawna nazwa to gupik pawie oczko a nie gubik.


Tytuł: Rybki do akwarium........
Wiadomość wysłana przez: Tramal Lipiec 06, 2004, 07:54:22
Trzeba by jakąć akcję zorganizować , jakiś manifest

GUPIK od nazwiska GUPPY


Co do rybek to fakt Trzymasz rybki stadne neonki, danio i ew. rasbory cierpią trzymne pojedynczo lub po 2. najprościej przyjąć że stadko to bezwzglęgne minimum 5-7 sztuk. Pozdrawiam[/b]